Rok 2017 je nenávratně za námi a tak se za ním ohlédneme a ukážeme vám TOP 10 článků, které byly v roce 2017 nejčtenější. Možná vám některé z nich unikly a tak jsem připravil tento přehled.

Jaké články byli v roce 2017 nejčtenější?

1. Jak postavit dron – výběr dílů #1

Postavit si vlastní kvadrokoptéru mám v plánu již nějaký čas, dokud ale bylo s čím létat, stavbu jsem stále odkládal. Vše se změnilo po jednom nevydařeném letu, kdy jsem namísto své kvadrokoptéry našel dvě bikoptéry. Více zde

jak postavit dron

2. Recenze Eken H9 – akční kamerka za málo peněz

Kamerka EKEN H9 se na první pohled inspirovala designem u SJCAM. Avšak podstatný rozdíl najdeme v téměř poloviční pořizovací ceně, přičemž výbava se velmi podobá zvučnějšímu SJCAMu. Celou recenzi najdete zde.

Eken H9

3. Nejlepší dron s kamerou za 1Q/2017

Připravili jsme si pro vás volné pokračování seriálu s nejlepšími drony. V tom dosavadním jsme si stanovili cenové hladiny do 2050100150200300500 a nad 500 USD a hledali všemožné koptéry podle ceny. V tomto díle se budeme věnovat tomu, jaký koupit nejlepší dron s kamerou pro natáčení za 1Q 2017. Celý článek najdete zde.

Nejlepší dron s kamerou pro natáčení za 1Q 2017

4. JJRC H37 Elfie – skládací ramena a Wi-Fi FPV

Rádi bychom vám představili další ze stále oblíbenějších skládacích koptér. Tyto jsou vhodné i pro úplné začátečníky s malými kapsami, jež by si třeba chtěli natočit své psí kusy. V tomto případě se jedná o kvadrokoptéru JJRC H37 Elfie. Celý článek zde.

JJRC H37 Elfie

5. Jak na DJI Go4 a DJI Mavic Pro – instruktáž a návody

Připravil jsme si pro vás článek, ve kterém vás odkáži na více videí, než abych se moc rozepisoval. Přiložená videa jsou v anglickém jazyce, ale věřím, že vám to problém dělat nebude. Začneme s videi s trochou teorie, budeme pokračovat předletovou kontrolou a vlastně se budete moci celkově podívat, jak na DJI GO tak na DJI Mavic Pro. Celý článek najdete zde.

Jak na DJI

6. Jak postavit dron – montáž

Než se pustíte do montáže, tak přijde vhod pomoc odborníka, který poradí se základy pájení. Především pokud jste v tomto směru amatér. Minimalizujete tak riziko studených spojů a problémům s tím spojených jako je například nevysvětlitelné chování stroje a nebo případné pády koptéry. Celý návod je k přečtení zde.

7. 10 věcí, které byste měli vědět o dronu DJI Mavic Pro

Společnost DJI má mnohaleté zkušenosti s výrobou dronů, které využila při stavbě dronu DJI Mavic Pro. Mavic Pro byl představen jen pár dní po kvadrokoptéře GoPro Karma. Tabulkové srovnání obou novinek najdete v tomto článku. Nyní se ale pojďmě věnovat jen dronu DJI Mavic Pro. Celý článek je zde.

dronu DJI Mavic Pro

8. Dron GoPro Karma – první dron od GoPro oficiálně představen

Dlouhé měsíce se čekalo na to, až GoPro představí svůj první dron. Tato chvíle včera nastala a dron GoPro Karma byl oficiálně představen. Mají se zavedení výrobci začít obávat a nebo je Karma spíše zklamáním? Kompletní článek najdete zde.

Návrat GoPro

9. Srovnání GitUp Git 2 vs SJCAM SJ5000x

Porovnání dvou akčních kamer za rozumnou cenu, které nám zapůjčil internetový e-shop Isix.cz. Oba kousky jsou mezi uživateli stále populární a tak jsme připravili jejich srovnání, které najdete zde.

10. Jak postavit dron – nastavení Cleanflight

Vítejte u posledního dílu seriálu, kde jsme vám ukázali jak postavit dron. Pokud postupujete podle návodu, tak jistě už máte doma kompletní koptéru, která ještě ale nelétá. K tomu musíme udělat ještě pár nezbytných kroků v aplikaci Cleanflight. Celý článek najdete zde.

Které články potěšili vás? Čemu se máme více věnovat a co vám u nás chybí?