Připravili jsme si pro vás další koncept článků, ve kterých bychom vám chtěli nabídnout nejlepší drony v prodeji. První série těchto připravovaných článků bude zaměřena na kousky v prodeji do konkrétní cenové hladiny, ale bez omezení jejich účelu použití. V prvotní fázi bychom vám rádi nabídli vlastní výběr a velmi bychom si vážili i vašich názorů. Takže bychom na vás chtěli apelovat, abyste se s námi podělili o vlastní tipy. Ty potom sepíšeme do souhrnného článku a opět vám je zde nabídneme.

Další díly seriálu o nejlepších dronech:

 

Nejlepší drony pod 20 dolarů

Tato kategorie nenabízí mnoho možností ani velký výběr. Přesto vám můžeme nabídnout pár zajímavých a ověřených kousků. Ten můžete použít například pro vlastní výběr koptéry za účelem zjištění, zda by vás tento druh dálkově řízených strojů mohl do budoucna oslovit. Jde také o vhodné stroje pro zábavu na doma na dlouhé zimní večery. Nebo do práce na poletování po kanceláři, skladu, chodbě, výrobním závodu. A také k rozptylování kolegů, či snad pozlobení šéfa a jeho asistentky. Žádný z těchto není vybaven kamerou.

 

FQ777 FQ11

Prvním pánem na holení je asi nejmenší skládačka na světě, která má své parkovací místo v rádiu, kde je ho možné nabíjet. Fq777 Fq11 nabízí i další funkční výbavu v podobě Headless módu, 180° i 360° otočky, jednotlačítkový návrat nebo třeba přepínání rychlosti letu. Přibalený akumulátor by jej měl udržet 7-10 minut ve vzduchu. K lepší orientaci v prostoru poslouží LEDky. K dostání je ve čtyřech barvách a to v černé, stříbrné, růžové a zlaté. K dispozici je i varianta s kamerou, ale ta již do této kategorie nepatří.

Fq777 Fq11 najdete v nabídce Banggood.

 

Fq777 Fq11 LED

 

Eachine E10 / Cheerson Cx-10 A / GoolRC T10

Toto nano dronítko je velikostí opravdu malé. Opět se jedná o kousek, který je prodáván pod různými značkami. Eachine E10 a GoolRC T10 si můžete vybrat v modré nebo červené barvě a Cheerson Cx-10 A v černé, zlaté, stříbrné a bílé.

Tyto kousky by měly ve vzduchu vydržet na jedno nabití 5-8 minut. K dispozici je výbava v podobě Headless módu, přepínání rychlostí ve třech úrovních, jednotlačítkový návrat a metání salt na povel. V balení obdržíte i ochrannou klec pro vrtule. U takto oblíbených kusů je běžné, že jsou k dispozici veškeré náhradní díly a množství příslušenství.

Eachine E10 najdete v nabídce Banggood.

Cheerson Cx-10 A naleznete v nabídce Everbuying.

GoolRC T10 mají u RCmoment.

V nabídce je i více variant. Například Cheerson Cx-10 je v nabízen ve variantě bez Headless módu a v pastelových barvách na Banggood, Everbuying, Gearbest i RCmoment.

Také jsme vás seznámili s Cheerson CX-10C, ketrý je nejmenším dronítkem s kamerou, ale i s Cheerson CX-10W, který byl navíc ještě doplněn o FPV. Tyto dvě varianty se nevešly do stanoveného limitu 20USD.

 

 

JJRC H8 Mini / Eachine H8

Tyto kousky si můžete dopřát opět pod různými značkami a prakticky se liší jen ve značce. JJRC H8 i Eachine H8 jsou k mání v černo zelené a nebo v bílo červené variantě.

Jedná se o oblíbený a ověřený kousek s integrovanými kryty vrtulek, na který jsou opět k mání levné náhradní díly a široká škála příslušenství. K mání je i zde obvyklá porce výbavy v podobě Headless módu, jednotlačítkového návratu a metání salt. Přítomno je osvětlení pomocí LED.

JJRC H8 Mini je možné objednávat u Everbyuing, Gearbest i RCmoment.

Eachine H8 je k mání u Banggood.

 

 

JJRC H20

V této kategorii je k mání i jedna miniaturní hexakoptéra, tedy šestirotorové dronítko. Objednat si je můžete v červené nebo hnědé barvě. Všechny vrtule jsou opatřeny ochranami, abyste si nepoškodili domácí květinovou výzdobu nebo snad vaší hračku. Ani zde ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkový návrat, metání salt i LED osvětlení. Opět i v tomto případě je samozřejmostí široká nabídka náhradních dílů a příslušenství.

JJRC H20 je k mání na Banggood, Gearbest a RCmoment.

V nabídce je i několik dalších variant, z nichž jedna je dostupná v zelené a černé barvě s ovladačem, kam se dá H20 uklidit, navíc jsou v balení 2 akumulátory a to se už vyplatí. K objednání je na BanggoodGearbest nebo RCmoment.

 

 

JJRC H36 / Eachine E010

Tyto sourozence s jinými jmény jsme si již představovali dříve a tak to vezmeme opravdu jen hopem.

Obvyklá výbava, oblíbená konstrukce vycházející z Tiny Whoop s ochranou po celém obvodu vrtulek. Stejně jako ostatní v této kategorii je i tento vhodný klidně pro domácí poletování, i když venku v bezvětří se s nimi dá také dostatečně vyřádit.

JJRC H36 je k objednání u Everbuiyng, Gearbest i RCmoment.

Eachine E-010 je v nabídce Banggood.

 

 

JJRC JJ-1000 BNF

Jako další kousek na adepta dronítka s cenou do 20USD vám chceme nabídnout opět velmi oblíbený kousek. Tento se však oproti ostatním nenachází ve verzi RTF, ale BNF která neobsahuje akumulátor a rádio. Musíte si jej buďto spárovat s podporovaným vysílačem vaším nebo si jej doobjednat. V případě jeho dokupování se však nemusíte obávat větší investice, protože se s dopravou vejdete do 12USD. Podporována jsou rádia od modelů WLtoys V262, V222, V212, JXD JD385, JD388, JD392, JD391, F180 a také Xinxun X30, X30v, L6038, L6036.

Opět se jedná o velmi oblíbený a rozšířený kousek, na který je dostupná široká škála náhradních dílů a příslušenství. V balení je dodávána odnímatelná ochrana vrtulek. Přítomna je obvyklá porce funkční výbavy v podobě Headless módu, metání salt a osvětlení LEDkami. Čas letu by měl být až 8 minut a dosah až 100m.

JJRC JJ-1000 BNF je k mání u Everbuying, Gearbest i RCmoment.

 

JJRC JJ-1000 BNF 360

 

Mouldking 33043 – Super F

Posledním kouskem z dnešního dílu je opět ověřený a velmi oblíbený Mouldking 33043. Tento je k mání v bílé a černé barevné variantě s obvyklou výbavou. Máme k dispozici opět Headless mód, 360° salta, LED osvětlení a jednotlačítkový návrat. Nemůže chybět ani ochrana vrtulí. Výdrž na nabití by měla být až 8 minut a dosah rádia až 100m. Dostupnost dílů a příslušenství je i v tomto případě samozřejmostí.

Můžete objednat u Everbuying nebo Gearbest.

 

Mould King 33043 night

 

 

Trefili jsme se do vašeho vkusu? Máte pro nás svůj vlastní tip nebo návrh na změny?

Napište nám do diskuze pod článek, na náš Facebookový profil, na Twitteru a nebo Google+.