Vážení čtenáři, dnes přišla řada na nej drony do 50USD, které jsou v prodeji. V této kategorii je oproti té do 20USD obrovský přetlak a velmi široká nabídka. Bylo tedy poměrně složité připravit pro vás tento výběr, ale rádi jsme se tím pro vás zabývali.

Další díly seriálu o nejlepších dronech:

Cheerson CX-10WD

Jde o snad nejmenší nano dronítko vybavení kamerou a WiFi FPV. K mání je ve dvou variantách. BNF si spárujete s vlastním vysílačem nebo RTF, kde je součástí balení i rádio s držákem pro mobilní telefon. V tomto rádiu má i své parkovací místo. Povedený kousek co zaujme, doma škodu nenadělá a každý jej bude chtít půjčit. Vyrábí se ve zlaté, šedé a růžové barvě.

BNF je k mání u Banggood nebo Gearbest.

RTF můžete objednat u Banggood.

Cheerson CX-10WD

 

JJRC H31

Tento JJRC H31 jsme vám již představovali v samostatném článku a jeho totéž jeho jednovaječné dvojče GoolRC T6. Takže nezbývá, než si odkázat na prodejce.

V nabídce jej najdete u Banggood, Everbuying i Gearbest. Na EU skladu Gearbest je v tuto chvíli v akci za ještě výhodnější cenu.

JJRC H31

 

JJRC H37 Elfie / Eachine E50

O těchto WiFi FPV skládačkách jsme se již také lehce rozepsali.

JJRC H37 můžete objednávat u Everbuying i Gearbest.

Eachine E50 si můžete koupit u Banggood.

JJRC H37 Elfie

 

Kaideng Pantonma K80

Tato kvadroptéra nabízí nepříliš častou variantu s výměnnými moduly. Kaideng Pantonma K80 můžete dovybavit senzorem proti nárazu, kamerou nebo větším akumulátorem. Takže je to droník, který může uspokojit různé požadavky v jednom těle. Líbivý design je podpořen dvěmi barevnými variantami a to modrou nebo zlatou.

Objednávat můžete u Everbuying nebo Gearbest.

 

WLtoys Q282G

I do této kategorie jsme chtěli alespoň jednu hexakoptéru a tak se také stalo. Tato je dokonce vybavena HD kamerou s rozlišením 2Mpx, 5,8GHz FPV přenosem obrazu na přibalený displej. Při ceně do 50USD je to naprostá pecka.

K objednání u Banggood.

WLToys Q282G balení

 

XK X100

Mikro akrobat s podporou komunikačního protokolu Futaba S-FHSS, se skvělou dostupností náhradních dílů, který jsme pro vás již recenzovali zde. Je velmi odolný a na to, abyste jej zničili musíte být naprostý barbar nebo jej zapomenout ležet v cestě parnímu válci. Lze objednat ve verzi BNF nebo RTF s rádiem X4.

Objednávat můžete u Banggood, Everbuying i Gearbest.

XK X100 in night

 

XK X250

Nemohl by zde chybět právě recenzovaný mimozemšťan, který se nám opravdu zalíbil. Pokud jste ještě nečetli, udělejte si určitě čas na náš unboxing článek. Prodává se v několika verzích, ale do ceny 50USD se samozřejmě vejde jen ta bez kamery. Pokud ale trváte na FPV, počkejte si na příští týden nebo zkuste zapátrat sami.

Objednávat můžete na Banggood, kde je k mání verze Mode1 i Mode2.

XK Alien X250 Top

 

YiZhan i4w / iDrone i4w

Tato mikro kvadroptéra je vybavena ochranami vrtulí i všemi funkcemi vhodnými pro začátečníky. Také je zde přítomna i kamera s WiFi FPV přenosem do vašeho mobilního telefonu. Je to pohledný sympaťák za solidní cenu.

Objednávat můžete u Banggood, Everbuying nebo Gearbest.

YiZhan / iDrone i4w

 

A to je opět pro dnešek vše. Doufáme, že vás náš výběr zaujal.

Nezapomeňte nominovat vámi preferovaná dronítka v diskuzích pod články, na našem Facebookovém profilu, na Twitterovém účtu nebo na Google+.