Týden se s týdnem sešel a tak je čas na nejlepší drony do 100 dolarů. V této cenové hladině je ještě větší výběr, než v kategorii do 50 dolarů a tak jsme museli už poměrně hodně vybírat. Připravili jsme si pro vás co nejširší průřez nabídkou. Nezapomeňte se s námi podělit o své tipy. Za tyto peníze si můžete pořídit už i zajímavou hračku pro pokročilejší. Dokonce se zde nachází i jeden exemplář se střídavými motory. Přesuňme se ale už ke konkrétním kouskům.

Další díly seriálu o nejlepších dronech:

Eachine QX70 RTF

Tento zajímavý závodníček vznikl jako ohromná spousta jiných na základě nebývalého zájmu o Tiny Whoop. Verzi bez rádia jsme vám již představovali zde. Tato RTF verze je rozhodně zajímavá vzteklinka, která vás dokáže zabavit na dlouhé zimní večery a navíc se solidním a velmi rozšířeným vysílačem.

K načtení více informací a objednání je například u Banggood.

 

Eachine Turbine QX70 RTF

 

Eachine Racer 250 BNF

Ačkoliv jsme měli původně v plánu dávat sem jen RTF sety nebo samotné drony, u kterých se i s nákupem základního rádia udržíme ve stanovené cenové hladině, uděláme jednu výjimku. Ale jen proto, že jsme o jeho zajímavosti v této cenové hladině skálopevně přesvědčeni.

O Eachine Racer 250 jste si mohli již u nás přečíst zde nebo dokonce jsme vám již připravili i recenzi jeho bratříčka.

Eachine Racer 250

 

Hubsan X4 H502E

Jde o nejlevnější dronítko s GPSkou a kamerou od oblíbeného a rozšířeného výrobce a tak nemohlo v našem výběru chybět. Opět jsme se o něm již dříve rozepisovali a tak vás nebudeme zatěžovat něčím, co již dávno všichni dobře znáte.

K objednání je u Banggood, Everbuing i Gearbest.

Hubsan X4 H502E

 

JJRC H16 / Yizhan Tarantula X6

Tento líták lze sehnat pod dvěmi různými značkami a to JJRC a YiZhan. Není to nejžhavější novinka, dokonce se už v roce 2015 jednalo o jeden z nejoblíbenějších kousků. K sehnání je ve verzi bez kamery, s HD kamerou 2Mpx a s kamerou 5Mpx. Své kouzlo neztratil ani po dvou letech v nabídce. Dokonce se dočkal revize, což je evoluční upgrade…tedy vlastně vychytání mušek a různých neduhů, ale v nabídce zůstal i ten původní. Solidní funkční výbava, ochrana vrtulí, odolnost vůči nárazu jsou základní argumenty pro.

Jde tedy o opravdu fajn hračku, kterou bych si dovolil doporučit jako jednu z nejlepších voleb do začítku. Díky své oblibě se dočkal velkého množství příslušenství v nabídce a o náhradní díly není nikde nejmenší nouze. K mání je v bílé barvě s tmavě modrým nebo světle modrým barevným schématem. Jen musíme upozornit na plagiát, který se prodává pod názvem Tarantula No. 1505. Ten totiž nemá s naší tarantulí nic společného kromě jména. Takže pokud vynecháme kopie, je k sehnání nějakých 24 různých verzí (2 barvy, 2 revize, 3 výbavy).

5Mpx varianta je k objednání Banggood, Everbuing i Gearbest.

2Mpx varianta je k mání Everbuing a Gearbest.

Varianta bez kamery je k dostání BanggoodEverbuing a Gearbest.

YiZhan Tarantula X6 / JJRC H16

JJRC X1

Jeden z našich dvou nejoblíbenějších a zároveň nejlevnějších dronítek se střídavými motory. Opravdu skvělý poměr ceny a výkonu za cenu pod 100USD. Psali jsme o něm již několikráte. V tomto článku jsme rozebírali JJRC X1 i jeho nejbližší konkurenci. Zde jsme jej rozbalovali před recenzí. A zde byl takový pokus o recenzi. Nicméně opravdu zajímavá volba a v žádném případě se nejedná o lenolet. Dokonce i menší kameru unese bez zadýchání. Jeho největší rival XK X251 nám nechce klesat na ceně a tak se s ním setkáme v příštím článku této série.

Pomalu se vyprodává a zatím jej nikdo znovu nenaskladňuje a tak pokud nad ním vážně uvažujete, je k sehnání již jen u Banggood.

 

JJRC X1

 

Kaideng K70C

O tomto jsme se zatím ještě nepsali a tak si jej stručně představíme. Vyrábí se v černo-žluté, modré a červené barevné variantě. Záměr výrobce bylo postavit cenově zajímavé dronidlo k nošení akční kamery, které by bylo použitelné i pro úplného začátečníka. Odolné tělo, všemožná funkční výbava, kryty vrtulí nebo vysílač s LCD displejem jsou rozhodně nezanedbatelné argumenty. Kvalitní osvětlení pomocí LEDek, výdrž na nabití kolem 10 minut, WiFi FPV přenos obrazu nebo gimbal na antivibrační podložce s možností jeho naklopení o 90°. Společně s cenou jsou to jednoznačné argumenty pro jeho pořízení, pokud o něčem takovém toužíte.

K nastudování více argumentů nebo přímo jeho zakoupení jsou vám k dispozici prodejci Banggood nebo Everbuing.

 

Syma X5UW

Ani tento velmi oblíbený droník nemůže v našem výběru chybět. A už vůbec ne, pokud byl inovován. Jenže o tom všem jsme si již psali a tak vás již tímto nebudeme zdržovat. Jen připomeneme, že je k mání i verze bez WiFi FPV se záznamem na paměťovou kartu a tou je Syma X5UC – nástupkyně veleúspěšné Syma X5C, kterou jsme pro vás také recenzovali.

K objednání u Banggood, Everbuying i Gearbest.

Syma X5UW WiFi přenos

 

XK X250 5,8GHz / WiFi FPV

Ještě před vydáním naší recenze si dovolím předestřít, že se tento kousek v praxi osvědčil a mě rozhodně zaujal. Kvalita zpracování je příkladná, možnosti široké, cena ve velmi dobrém poměru k tomu všemu, co za své peníze dostanete. V tuto chvíli vám nabídneme možnost přečtení našeho unboxingu, samostudia nebo setrvání k brzkému vydání vlastní recenze.

Ve vší skromnosti si dovolíme doporučit, aby vaší pozornosti neunikl ani náš seriál s droními vychytávkami.

5,8GHz FPV u Banggood, Everbuing i Gearbest.

WiFi FPV taktéž u Banggood, Everbuing i Gearbest.

XK Alien X250 černé pozadí

 

Samozřejmě stále stojíme o všechny vaše nápady, návrhy a nominace, o které se s námi můžete podělit v diskuzi pod článkem, na našem Facebookovém profilu, na Twitterovém účtu nebo na Google+.