Nej drony do 150 dolarů

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Po kratší pauzičce se opět vracíme k našemu seriálu s nej drony do 150 dolarů. Na dnešek jsme si pro vás znovu připravili výběr lítáků tak, abychom vám nabídli pro každého něco. Stále platí, že přijímáme i vaše nominace pro jednotlivé kategorie. Sluší se však připomenout, že kategorie do 100USD, do 50USD a do 20USD máme již za sebou.

 

Další díly seriálu o nejlepších dronech:

Eachine Falcon 210

O tomto rychlíku jsme se již rozepisovali v tomto článku a tak si uděláme jen rychlou rekapitulaci. Na výběr je z řídících jednotek SP Racing F3 a CC3D a dosahuje maximální rychlosti až 150km/h i díky 10° náklonu motorů 2204 2300KV. 40 kanálů pro 5,8GHz FPV přenos, nastavitelný úhel kamery s rozlišením 700TVL, OSD modul, dobré osvětlení a tak dále. Je to skoro až neuvěřitelné, ale prodejce nám jej nabízí v této výbavě a cenové hladině i včetně rebrandovaného vysílače Eachine i6.

K objednání a načtení více údajů na Banggoodu s kupónem EF210.

 

Eachine Tiny QX95

Toto dronítko může být zajímavou volbou pro vstup do světa závodniček. Je to malý a 56g (s 600mAh 1S LiPol akumulátorem) vážící svižník, který je vybaven stejnosměrnými motory 8520. Ve vzduchu na jedno nabití by měl vydržet dle zátěže až 6 minut. Mozkem je FC SP Racing F3 Evo Brush s firmwarem Cleanflight 1.13.0. HD kamera se snímačem 1/4″ CMOS s rozlišením 520TVL posílá svůj signál skrze VTX vysílač na frekvenci 5,8GHz. Přepínat můžete mezi 32 kanály a jeho výkon je i u nás legálních 25mW. Přítomno je zde i LED osvětlení. K ovládání je i v tomto případě použito rádio Eachine i6, tedy oblíbené, rebrandované a cenově dostupné FlySky FS-i6. Pokud však již máte svůj vysílač, můžete nějaký ten peníz ušetřit nákupem verze s přijímačem DSM2, Flysky a Frsky nebo úplně bez přijímače.

K sehnání je u Banggood a Everbuying.

 

Feilun FX122 C3

Tento kousek jsme si již představovali zde. Může se hodit nejen na hraní, ale i k zavěšení akční kamery. Je vybaven střídavými motory, ochranami vrtulí i akumulátorem o kapacitě 2600mAh, který by měl pomoci udržet tohoto droníka až 10 minut ve vzduchu. Dosah 4 kanálového rádia vysílajícího na frekvenci 2,4GHz je minimálně 300m. K dispozici je i 6 osý gyroskop, Headless mód nebo metání 360° salt. Líbivý design, velmi zajímavá cena i kvalitní osvětlení jsou jistě těmi hlavními argumenty pro nákup.

K zakoupení máte možnost u Everbuying nebo momentálně v akci u Gearbestu, kde se cena propadla až mimo tuto kategorii.

 

Hubsan X4 Star H507A

Ještě jsme pro vás ani nestihli připravit představení této novinky zalistované v katalozích a již si vám jej dovolíme doporučit. Kompaktní stavba, solidní výdrž na nabití, ověřený výrobce a velmi rozsáhlá funkční výbava jsou těmi největšími lákadly. U tohoto modelu nedostanete v balení rádio a to z toho důvodu, že je ovládán skrze aplikaci ve vašem mobilním zařízení a WiFi. Ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkové přistání i vzlet, let nadefinovanou trasou (Waypoints). Další funkční výbava je jednotlačítkový návrat na místo vzletu, návrat při vybití akumulátoru, při výletu mimo dosah signálu. Dále nechybí WiFi FPV 720p, Follow me, Orbit a držení pozice.

Více informací získat a případě i požádat o upozornění při uvolnění do prodeje nebo předobjednat můžete u Banggood a Gearbest. U druhého zmiňovaného se opět cena dostala až pod naší cenovou kategorii.

 

Cheerson CX-93S

I toto dronítko jsme si již představovali v našem článku a tak si projdeme jen základní highlighty. Nízká hmotnost, FPV set s displejem v balení a díky stejnosměrným motorům 1020 solidní mrštnost. I u tohoto kousku se pohybujeme na spodní hranici naší cenové hladiny.

K předobjednání je u Banggood a Gearbest.

 

MJX Bugs 3

I tohoto droníka jsme si již představovali v našem článku. Sice jsme jej v ruce zatím ještě neměli, ale jsme přesvědčeni, že se jedná o jednu z nejlepších voleb, pokud si chcete jen tak zaskotačit, či zavěsit akční kameru a začít natáčet. Je vybaven střídavými motory, líbivým designem a jednoduchou konstrukcí. Vybírat můžete ze dvou barevných variant a to černé a červené.

K objednání u Banggood, Everbuying i Gearbest.

 

Syma X8HG

I tohoto kameramana vhodného hlavně do začátku jsme si také již představovali v samotném článku. Jako hlavní výhody tohoto lítáku spatřujeme v jeho snadné ovladatelnosti, jednoduchosti a rozšíření. Je to jedna z mnoha variant Syma X8, které jsou stále ještě v prodeji právě kvůli zmíněné oblibě. K zakoupení je například set motorů, kdy si můžete stejnosměrné swapnout za střídavé. Na trhu je již nástupce této řady a toho si dovolíme doporučit jako dalšího pána na holení.

K objednání opět u Banggood, Everbuying i Gearbest.

 

Syma X8SW

I druhou generaci velmi oblíbené létavice jsme si již představovali v samostatném článku. Jde v podstatě o evoluci minulé generace, která je nyní na pohled líbivější s uhlazenějším vzhledem. Momentálně jsou k mání dvě verze, ale ty se jistě brzy rozrostou o mnohé další.

O objednání u Banggood, Everbuying i Gearbest.

Syma X8SW nej drony do 150 dolarů

 

XK X251

Tomuto dronítku jsme již věnovali nemalé množství slov, odstavců i článků. V jednom z nich jsme porovnávali parametry s JJRC X1 a XK X252. Připravili jsme pro vás unboxing video a nakonec došlo i na bližší srovnání face to face s JJRC X1. Je tedy jasné, že patří mezi naše oblíbence a nelze tedy jeho doporučení vynechat. Jedná se o droníka se skvělým poměrem ceny a výkonu, který je poháněn střídavými motory a komunikuje pomocí protokolu Futaba S-FHSS. Dosah na tuto cenovou hladinu kvalitního rádia XK X7 je kolem 300m, maximální rychlost letu je až 76km/h a díky kompaktní stavbě těla je i poměrně mrštný. Pokud jste se již lehce rozlétali s nějakou tou hračkou, můžeme vám tento kousek vřele doporučit jako vstupenku mezi hobby dronítka. Lze dovybavit FPV setem, k mání jsou i veškeré náhradní díly a dokonce lze i svépomocí lehce upgradovat.

Zakoupit můžete například v obchodech Banggood, Everbuying i Gearbest.

 

%d bloggers like this: