Po kratší pauzičce se opět vracíme k našemu seriálu s nej drony do 150 dolarů. Na dnešek jsme si pro vás znovu připravili výběr lítáků tak, abychom vám nabídli pro každého něco. Stále platí, že přijímáme i vaše nominace pro jednotlivé kategorie. Sluší se však připomenout, že kategorie do 100USD, do 50USD a do 20USD máme již za sebou.

 

Další díly seriálu o nejlepších dronech:

Eachine Falcon 210

O tomto rychlíku jsme se již rozepisovali v tomto článku a tak si uděláme jen rychlou rekapitulaci. Na výběr je z řídících jednotek SP Racing F3 a CC3D a dosahuje maximální rychlosti až 150km/h i díky 10° náklonu motorů 2204 2300KV. 40 kanálů pro 5,8GHz FPV přenos, nastavitelný úhel kamery s rozlišením 700TVL, OSD modul, dobré osvětlení a tak dále. Je to skoro až neuvěřitelné, ale prodejce nám jej nabízí v této výbavě a cenové hladině i včetně rebrandovaného vysílače Eachine i6.

K objednání a načtení více údajů na Banggoodu s kupónem EF210.

 

Eachine Tiny QX95

Toto dronítko může být zajímavou volbou pro vstup do světa závodniček. Je to malý a 56g (s 600mAh 1S LiPol akumulátorem) vážící svižník, který je vybaven stejnosměrnými motory 8520. Ve vzduchu na jedno nabití by měl vydržet dle zátěže až 6 minut. Mozkem je FC SP Racing F3 Evo Brush s firmwarem Cleanflight 1.13.0. HD kamera se snímačem 1/4″ CMOS s rozlišením 520TVL posílá svůj signál skrze VTX vysílač na frekvenci 5,8GHz. Přepínat můžete mezi 32 kanály a jeho výkon je i u nás legálních 25mW. Přítomno je zde i LED osvětlení. K ovládání je i v tomto případě použito rádio Eachine i6, tedy oblíbené, rebrandované a cenově dostupné FlySky FS-i6. Pokud však již máte svůj vysílač, můžete nějaký ten peníz ušetřit nákupem verze s přijímačem DSM2, Flysky a Frsky nebo úplně bez přijímače.

K sehnání je u Banggood a Everbuying.

 

Feilun FX122 C3

Tento kousek jsme si již představovali zde. Může se hodit nejen na hraní, ale i k zavěšení akční kamery. Je vybaven střídavými motory, ochranami vrtulí i akumulátorem o kapacitě 2600mAh, který by měl pomoci udržet tohoto droníka až 10 minut ve vzduchu. Dosah 4 kanálového rádia vysílajícího na frekvenci 2,4GHz je minimálně 300m. K dispozici je i 6 osý gyroskop, Headless mód nebo metání 360° salt. Líbivý design, velmi zajímavá cena i kvalitní osvětlení jsou jistě těmi hlavními argumenty pro nákup.

K zakoupení máte možnost u Everbuying nebo momentálně v akci u Gearbestu, kde se cena propadla až mimo tuto kategorii.

 

Hubsan X4 Star H507A

Ještě jsme pro vás ani nestihli připravit představení této novinky zalistované v katalozích a již si vám jej dovolíme doporučit. Kompaktní stavba, solidní výdrž na nabití, ověřený výrobce a velmi rozsáhlá funkční výbava jsou těmi největšími lákadly. U tohoto modelu nedostanete v balení rádio a to z toho důvodu, že je ovládán skrze aplikaci ve vašem mobilním zařízení a WiFi. Ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkové přistání i vzlet, let nadefinovanou trasou (Waypoints). Další funkční výbava je jednotlačítkový návrat na místo vzletu, návrat při vybití akumulátoru, při výletu mimo dosah signálu. Dále nechybí WiFi FPV 720p, Follow me, Orbit a držení pozice.

Více informací získat a případě i požádat o upozornění při uvolnění do prodeje nebo předobjednat můžete u Banggood a Gearbest. U druhého zmiňovaného se opět cena dostala až pod naší cenovou kategorii.

 

Cheerson CX-93S

I toto dronítko jsme si již představovali v našem článku a tak si projdeme jen základní highlighty. Nízká hmotnost, FPV set s displejem v balení a díky stejnosměrným motorům 1020 solidní mrštnost. I u tohoto kousku se pohybujeme na spodní hranici naší cenové hladiny.

K předobjednání je u Banggood a Gearbest.

 

MJX Bugs 3

I tohoto droníka jsme si již představovali v našem článku. Sice jsme jej v ruce zatím ještě neměli, ale jsme přesvědčeni, že se jedná o jednu z nejlepších voleb, pokud si chcete jen tak zaskotačit, či zavěsit akční kameru a začít natáčet. Je vybaven střídavými motory, líbivým designem a jednoduchou konstrukcí. Vybírat můžete ze dvou barevných variant a to černé a červené.

K objednání u Banggood, Everbuying i Gearbest.

 

Syma X8HG

I tohoto kameramana vhodného hlavně do začátku jsme si také již představovali v samotném článku. Jako hlavní výhody tohoto lítáku spatřujeme v jeho snadné ovladatelnosti, jednoduchosti a rozšíření. Je to jedna z mnoha variant Syma X8, které jsou stále ještě v prodeji právě kvůli zmíněné oblibě. K zakoupení je například set motorů, kdy si můžete stejnosměrné swapnout za střídavé. Na trhu je již nástupce této řady a toho si dovolíme doporučit jako dalšího pána na holení.

K objednání opět u Banggood, Everbuying i Gearbest.

 

Syma X8SW

I druhou generaci velmi oblíbené létavice jsme si již představovali v samostatném článku. Jde v podstatě o evoluci minulé generace, která je nyní na pohled líbivější s uhlazenějším vzhledem. Momentálně jsou k mání dvě verze, ale ty se jistě brzy rozrostou o mnohé další.

O objednání u Banggood, Everbuying i Gearbest.

Syma X8SW nej drony do 150 dolarů

 

XK X251

Tomuto dronítku jsme již věnovali nemalé množství slov, odstavců i článků. V jednom z nich jsme porovnávali parametry s JJRC X1 a XK X252. Připravili jsme pro vás unboxing video a nakonec došlo i na bližší srovnání face to face s JJRC X1. Je tedy jasné, že patří mezi naše oblíbence a nelze tedy jeho doporučení vynechat. Jedná se o droníka se skvělým poměrem ceny a výkonu, který je poháněn střídavými motory a komunikuje pomocí protokolu Futaba S-FHSS. Dosah na tuto cenovou hladinu kvalitního rádia XK X7 je kolem 300m, maximální rychlost letu je až 76km/h a díky kompaktní stavbě těla je i poměrně mrštný. Pokud jste se již lehce rozlétali s nějakou tou hračkou, můžeme vám tento kousek vřele doporučit jako vstupenku mezi hobby dronítka. Lze dovybavit FPV setem, k mání jsou i veškeré náhradní díly a dokonce lze i svépomocí lehce upgradovat.

Zakoupit můžete například v obchodech Banggood, Everbuying i Gearbest.