Takže o bublifuku jste si již něco přečetli minule a dnes budeme pokračovat. Narazili jsme na další příslušenství, které si ke svému dronítku nebo třeba helioptéře prostě musíte pořídit. V prvním díle jsme si představili rukavice, díky kterým se doma nepleteme při pečení vánočního cukroví. Minule jsme se sami skvěle bavili, ohromili děti a začali pracovat na pozitivním vztahu našich lepších poloviček k našim hračkám. Dnes to celé posuneme minimálně o jeden level dále a donutíme naše ženy výskat a křičet radostí: „To je skvělé, miláčku, utrácej za své hračky ještě mnohem víc!”. WLtoys Fountain prostě musíte mít!

WLtoys Fountain

Každý si to dokážeme představit. Tak parný den, že na vlastní oči pozorujeme, jak se odpařuje i tráva ve stínu. Vy montujete WLtoys Fountain na své dronítko, plníte nádržku vodou a vyrážíte jí ochladit proudem stříkající vody.

Úchyt i konektor je opět stejný, takže modely WLtoys V959, V222, V262, V333, V912 nebo V666 jsou jistotou. XK X250 nebo X260 jsou na tom obdobně. Ale díky jednoduchému principu a vaší šikovnosti věříme v mnohem širší aplikaci.

 

Pokud vás toto příslušenství zaujalo, je možné si jej objednat z Banggoodu.

 

Přikládáme video, kde můžete vidět bublifuk i vodní dělo.

 

WLtoys Bullet

K sehnání je také kanón střílející plastové projektily, kterých je v balení obsaženo 12. Ale ten se již připojuje pomocí čtyřpinového konektoru.

WLtoys Bullet

 

WLtoys Rescue

Nebo je k mání i naviják s košíčkem a opět je připojen pomocí konektoru dvoupinového.

WLtoys Rescue

 

Objevili jste něco, co by nemělo chybět žádnému hračičkovi nebo o čem bychom měli alespoň vědět? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem.