Ať jste ve fázi zvažování, že byste si pořídili své první dronítko nebo jste zkušený RC modelář, v této akci si může vybrat každý. Prodejce Banggood si pro nás přichystal několik slevových akcí, o kterých vás prostě musíme informovat. Tuto informaci vám dokonce přinášíme dříve, než si vybrané zboží objednáme sami pro sebe. Je toho za zvýhodněné ceny opravdu hodně.

Pokud potřebujete nějaký solidní argument pro svolení k objednávce od svých drahých poloviček, je v této akci i spousta věcí, které by je samotné mohlo zaujmout. Najdou si zde například oblečení, boty, bižuterii, hodinky, dekoraci do domácnosti a spousty dalšího.

 

Akce první

Na této adrese naleznete výprodej EU skladu.

Akce Baggood

Protože jsme se v poslední době věnovali o trochu více dronidlům, začneme dnes s kamerami. V této akci nám jsou nabízeny kamery SJCAM z EU skladu a tedy bez doplatků a náhradní akumulátor do Xiaomi Yi.

A zde naleznete kompletní sortiment SJCAM, pokud vás nabídka evropského skladu neuspokojuje.

 

Akce druhá

Tady máte odkaz na druhou akci.

Je tam toho k nalezení opravdu mnoho, tak bude určitě lepší, když si to celé projdete sami. A pokud budete hledat pozorně, najdete i nějaké slevové kupóny. Opět jsme pro vás vypíchli pár zajímavých položek.

Akce Baggood

V této akci je možné také objednat například:

 

Akce třetí

Další akci naleznete na této adrese. Tato je celá zaměřená na drony, náhradní díly, příslušenství, FPV systémy, ale i helikoptéry, letadla, hračky a hudební nástroje. Vždyť se říká že co čech to muzikant.

Akce Banggood

I zde se najdou zajímavé kousky za skvělé ceny jako například:

Opět doporučíme věnovat se této akci pozorně, abyste o něco nepřišli a pak vás to třeba nemrzelo. Také se v rámci této akce hraje o zajímavé hodnotné dárky.

 

Zaujalo vás něco v této akci? Objevili jste nějakou další a nezmíněnou? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem, na Facebooku, na Twitteru nebo Google+.