Vítejte u dalšího dílu našich novinek, ve kterých bychom vám chtěli představit voděodolnou kvadroptéru, kterou již možná znáte, ale pod jiným jménem JJRC H31. Tento kousek se jmenuje GoolRC T6. Říkáte si, zda se nejedná opět o nějaký ten plagiát? Nejedná. Jde opravdu o jeden a tentýž stroj, který je jen prodáván pod jinou značkou a i s malinko příjemnější cenou. Nedávno jsme vám představili jiné sourozence ze stejné továrny, ale s jinými jmény a připomenout si je můžete v tomto článku.

Oblíbený droník s jiným jménem – GoolRC T6

Začněme od začátku. Tento kousek je vhodný zejména pro začínající piloty. To je dáno jednoduchostí ovládání, integrovanými funkcemi a zejména zvýšenou fyzickou odolností, která zvládne například i lehké přišlápnutí nebo let s uhryznutým kusem vrtulky. Ale tím úplně největším lákadlem je voděodolnost. Zvládá let v dešti, přistání na klidné vodní hladině, ale třeba i průlet fontánkou. Pokud ke svému prvnímu vzletu nutně nepotřebujete kameru, pak máte u tohoto modelu (nebo u zmíněného JJRC H31) naše jednoznačné doporučení. Líták je pro úplnou jistotu vybaven chráničemi vrtulí, které jsou odnímatelné stejně jako lyžiny na podvozku. Vybírat můžete ze dvou barevných variant a to červené a stříbrné.

Ovládání má na starosti 4 kanálové rádio v módu 2, které vysílá na frekvenci 2,4GHz s dosahem nějakých 80m a LCD displejem se zobrazením základních stavových informací. Vlevo nahoře lze přepínat různé nastavení výkonu motorů a tedy rychlosti letu. Vpravo nahoře je tlačítko pro dělání přemetů všemi směry. Také je zde tlačítko pro přepnutí do Headless módu a návratu na místo vzletu, kde by měl přistát. Díky vestavěnému 6-ti osému gyroskopu je zajištěna stabilizace a tak i snazší ovládání. Pro let za snížených světelných podmínek je zde k dispozici LED osvětlení, které se nachází 4x na spodní straně ramen a jednou přímo v trupu těla směřující vpřed. Díky nízké hmotnosti by měl na jedno nabití ve vzduchu vydržet nějakých 8minut.

I zde jako bonus dostanete sluneční brýle.

 

Více se dočíst nebo i objednat můžete například u RCmomentu.

 

Základní parametry

  • Barevné varianty: červená, stříbrná
  • Velikost: 300 x 300 x 90
  • Hmotnost: 85g
  • Rádio: Mode 2, 4 kanály, 2,4GHz, LCD displej, dosah cca. 80m, 4 x AA (nejsou součástí dodávky)
  • Akumulátor: LiPol, 3,7V (1S), 400mAh
  • Udávaná výdrž na nabití: cca. 8 minut
  • Udávaná doba nabíjení: cca. 60 minut

GoolRC T6 obsah balení

Balení

  • Velikost: 343 x 219 x 120mm
  • Hmotnost: 700g
  • Obsah: 1x GoolRC T6, 1x rádio, 1x akumulátor, 1x USB nabíječ, 1x sada náhradních vrtulek, 1x sada ochran vrtulek, 1x sada podvozku, 1x šroubovák, 1x sada šroubků, 1x sluneční brýle, 1x anglický manuál