Pokud se nechcete nechat odradit od zimního létání ani při současných teplotách, přinášíme vám jednu vychytávku. S tou se vaše zimní lety budou uskutečňovat o dost pohodlněji. Mrkněte se ještě na to jak létat s dronem v zimě, objednejte rukavice a šup ven.

Rukavice do kterých strčíte i rádio

V nabídce e-shopu Banggood jsme totiž našli speciální rukavice. Do té si zavřete své rádio pro ovládání vašeho RC miláčka, vsunete ruce a jste izolováni od okolní zimy. Díky průhledu o rozměrech 200 x 180mm si můžete i například vizuálně kontrolovat pozice jednotlivých přepínačů.

Zvolený materiál by měl dobře izolovat teplo a vítr by jím neměl profouknout. Také by měl být příjemný na dotek. Střih byl volen tak, aby tato rukavice mohla být použita s různými druhy a velikostmi ovladačů. Suchý zip umožňuje nastavení potřebné velikosti.

Rukavice

Pokud již teď víte, že se bez ničeho takového nemůžete v zimě obejít, můžete využít momentální slevy a dopřát si tuto rukavici do 9.12.2016 za 12,99USD. A teď již nebudete muset tvrdnout doma a riskovat, že budete muset třeba vysávat nebo nedej bože umývat nádobí!

A kdo vlastně říká, že tam musíte držet jen ovladač od vašeho dronítka či jiné RC hračky? Stejně tak by se tam mohl vejít tablet a při svých romantických procházkách byste nemuseli vnímat tu promrzlou a zasněženou krajinu, ale na tabletu nebo mobilu sledovat například svůj oblíbený pořad, pařit nějakou gamesu nebo si SMSkovat s maminkou, že ta omáčka od ní je stejně nejlepší.

Víte o něčem, co by nemělo chybět ve výbavě správného dronisty nebo jiného RC maniaka? Podělte se s námi do diskuze pod tímto článkem.