Vychytávky: Rukavice pro vaše packy a RC vysílač

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Rukavice

Pokud se nechcete nechat odradit od zimního létání ani při současných teplotách, přinášíme vám jednu vychytávku. S tou se vaše zimní lety budou uskutečňovat o dost pohodlněji. Mrkněte se ještě na to jak létat s dronem v zimě, objednejte rukavice a šup ven.

Rukavice do kterých strčíte i rádio

V nabídce e-shopu Banggood jsme totiž našli speciální rukavice. Do té si zavřete své rádio pro ovládání vašeho RC miláčka, vsunete ruce a jste izolováni od okolní zimy. Díky průhledu o rozměrech 200 x 180mm si můžete i například vizuálně kontrolovat pozice jednotlivých přepínačů.

Zvolený materiál by měl dobře izolovat teplo a vítr by jím neměl profouknout. Také by měl být příjemný na dotek. Střih byl volen tak, aby tato rukavice mohla být použita s různými druhy a velikostmi ovladačů. Suchý zip umožňuje nastavení potřebné velikosti.

Rukavice

Pokud již teď víte, že se bez ničeho takového nemůžete v zimě obejít, můžete využít momentální slevy a dopřát si tuto rukavici do 9.12.2016 za 12,99USD. A teď již nebudete muset tvrdnout doma a riskovat, že budete muset třeba vysávat nebo nedej bože umývat nádobí!

A kdo vlastně říká, že tam musíte držet jen ovladač od vašeho dronítka či jiné RC hračky? Stejně tak by se tam mohl vejít tablet a při svých romantických procházkách byste nemuseli vnímat tu promrzlou a zasněženou krajinu, ale na tabletu nebo mobilu sledovat například svůj oblíbený pořad, pařit nějakou gamesu nebo si SMSkovat s maminkou, že ta omáčka od ní je stejně nejlepší.

Víte o něčem, co by nemělo chybět ve výbavě správného dronisty nebo jiného RC maniaka? Podělte se s námi do diskuze pod tímto článkem.

%d bloggers like this: