Novinky – JJRC H36, FuriBee F36, Eachine E010 a Nihui NH – 010

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
JJRC H36

Vážení čtenáři, připravili jsme si pro vás první díl našeho nového občasníku, ve kterém vám budeme představovat novinky ze světa koptér, které jsou nově v prodeji a nebo předprodeji u našich českých i čínských partnerů. Prostřednictvím tohoto seriálu vám budeme přinášet základní informace, obrázky a odkaz na prodejce, u kterého budete mít možnost si detailněji prohlédnout povětšinou novinky v nabídce a případně i před/objednat.

Protože nás podzim již naplno obklopuje a blíží se zima, rozhodli jsme se představit vám kvadroptéru o micro velikosti, ačkoliv je již nějaký čas v nabídce. A to protože si s těmito stroji můžete zalétat třeba doma v obýváku, aniž byste nutně museli poničit rodinné dědictví v podobě karlovarského porcelánu nebo jelena, kterého rodiče pyšně vystavují jako svůj nejcennější svatební dar.

Eachine E010 (JJRC H36)

Dnešní dronítko však není jen jedno, ale hned čtyři a to proto, že je prodáváno pod čtyřmi značkami.

Eachine E010, FuriBee F36, JJRC H36, Nihui NH – 010

Líbí se nám nejen proto, že jsou vhodné například pro úplné začátečníky, pro jejich jednoduchou konstrukci, pevné kryty vrtulí, širokou dostupnost levných náhradních dílů i příslušenství, ale hlavně proto, že pokud vás ve stávající podobě přestane bavit, skýtá možnosti určitých inovací i v domácích podmínkách. Díky vybavení předním i zadním LED osvětlením, je možné létat i za snížených světelných podmínek.

Bohužel nejsem schopen určit, zda jsou vše jen rebrandované originály, či je některý z nich klon (osobně jeden z nich podezřívám z plagiátorství). Vzhledem k mírně odlišným tvarům, udávaných rozměrech a hmotnosti se budu u uváděných parametrů držet dostupných informací držet prvních tří.

Model FuriBee F36 můžete zakoupit zde, JJRC H36 zde, Eachine E010 zde a Nihui NH – 010 pak zde.

 

Základní parametry

  • velikost: 95 x 95 x 50mm
  • hmotnost: 22g
  • frekvence: 2,4 GHz
  • počet kanálů: 4
  • akumulátor: LiPol, 3,7V, 150mAh
  • udávaný dosah: 30m
  • udávaná doba letu: 5 minut
  • udávaná doba nabíjení: 30 – 50 minut
  • ostatní: let vpřed, vzad, vlevo, vpravo, nahoru, dolu, otáčení se vpravo, otáčení se vlevo, přepínání rychlosti, 360° flipy, jednotlačítkový návrat, headless mód

 

Balení

Velikost: 140 x 90 x1 10mm

Hmotnost: 230 gramů

 

Obsah balení

1x RC kvadroptéra

1x rádio

1x akumulátor

1x nabíječka s USB konektorem

1x sada náhradních vrtulek (2xCW, 2xCCW)

1x anglický návod

 

%d bloggers like this: