Milé dámy, milý pánové, máme tu čest oznámit vám skvělou zprávu, na kterou čekalo mnoho z nás. GoPro Karma je zpět!

GoPro Karma je zpět!

Po posledním článku s informací, že se oficiální shop GoPro rozrostl o další položku, takzvané Karma Core, jsem se jal pozavírat otevřená okna ve svém prohlížeči. Jen tak asi z dlouhé chvíle jsem si ještě jednou klikl na nabídku “Drone” a co oko mé nezřelo.

Honilo se vám také hlavou, jak to bude s Karmou do budoucna? Opravdu by GoPro celý tento projekt odepsalo jako ztrátu? To by určitě neudělali. V nejmenším jsem tomu nevěřil, ale měl jsem několik teorií, jak by mohli zkusit zmírnit nejen finanční dopady stažení Karmy z trhu. Nyní je už ale jasné, že společnost GoPro s Karmou počítá a měli bychom se i dočkat pokračování její linie.

Opět je tedy možné objednávat tento “Více než dron”. A bude dostupný ve dvou stupních výbavy. Ta levnější bude bez kamery a k objednání za 869,99EUR. Ta dražší bude vybavena Hero5 ve verzi Black za 1199,99EUR.

Osobně jsem z toho trochu rozpolcen. Na jednu stranu jsem rád, že GoPro Karma je zpět. Ale na stranu druhou mne mrzí, že ani malinko nezlevnila. Stále více mám totiž jasno v tom, který ze skládacích dronů bych si sám pořídil.

Zajímal by nás i váš názor. A pokud si jej teprve tvoříte, nabídneme vám ještě odkaz na její parametrové srovnání s DJI Mavic Pro nebo také porovnání výstupu jejich kamer.

Dron GoPro Karma

GoPro a finanční výsledky za 4Q/2016

Ve vzduchu stále ještě visí hrozba podniknutí právních kroků rozhořčení jejich investorů. V čase přípravy tohoto čtení ještě nebylo nic jasné, ale…

2.2.2017 ve 14.hodin tichomořského času uspořádá vedení společnosti konferenční hovor a živý webcast pro investory a analytiky. Zde budou komunikovány finanční výsledky za třetí kvartál roku 2016. Webcast by měl být veřejně přístupný v sekci “Events & Presentations” na stránkách GoPro. Přenos bude zaznamenán a zhruba dvě hodiny po jeho ukončení by měl být na zmíněných stránkách k dispozici po dobu přibližně 90 dní. Dokonce bude možnost poslechnout si konferenční hovor živě. Pokud byste měli zájem, vytočte přibližně 10 minut před jeho začátkem (a z území ČR) telefonní číslo 0018882044517 nebo 0019133120652. Pak s stoupnete na špičku levé nohy, pravou nohu si protáhnete za pravou rukou až k levému uchu a přidržíte si s ní sluchátku telefonu. Levou rukou se budete lechtat v pravé části podbřišku a po trojitém zatahání pravou rukou za pravý ušní boltec okolo nohy zadáte jazykem přístupový kód 9901185.

…třeba z toho nic nebude. Po opětovném uvolnění zprávy o návratu Karmy do prodeje se totiž opět očekává růst důvěry zákazníků vyjádřený růstem ceny akcií na burze Nasdaq.

 

Zdroj: Shop GoPro, GoPro