GoPro Karma je zpět!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
GoPro Karma je zpět!

Milé dámy, milý pánové, máme tu čest oznámit vám skvělou zprávu, na kterou čekalo mnoho z nás. GoPro Karma je zpět!

GoPro Karma je zpět!

Po posledním článku s informací, že se oficiální shop GoPro rozrostl o další položku, takzvané Karma Core, jsem se jal pozavírat otevřená okna ve svém prohlížeči. Jen tak asi z dlouhé chvíle jsem si ještě jednou klikl na nabídku “Drone” a co oko mé nezřelo.

Honilo se vám také hlavou, jak to bude s Karmou do budoucna? Opravdu by GoPro celý tento projekt odepsalo jako ztrátu? To by určitě neudělali. V nejmenším jsem tomu nevěřil, ale měl jsem několik teorií, jak by mohli zkusit zmírnit nejen finanční dopady stažení Karmy z trhu. Nyní je už ale jasné, že společnost GoPro s Karmou počítá a měli bychom se i dočkat pokračování její linie.

Opět je tedy možné objednávat tento “Více než dron”. A bude dostupný ve dvou stupních výbavy. Ta levnější bude bez kamery a k objednání za 869,99EUR. Ta dražší bude vybavena Hero5 ve verzi Black za 1199,99EUR.

Osobně jsem z toho trochu rozpolcen. Na jednu stranu jsem rád, že GoPro Karma je zpět. Ale na stranu druhou mne mrzí, že ani malinko nezlevnila. Stále více mám totiž jasno v tom, který ze skládacích dronů bych si sám pořídil.

Zajímal by nás i váš názor. A pokud si jej teprve tvoříte, nabídneme vám ještě odkaz na její parametrové srovnání s DJI Mavic Pro nebo také porovnání výstupu jejich kamer.

Dron GoPro Karma

GoPro a finanční výsledky za 4Q/2016

Ve vzduchu stále ještě visí hrozba podniknutí právních kroků rozhořčení jejich investorů. V čase přípravy tohoto čtení ještě nebylo nic jasné, ale…

2.2.2017 ve 14.hodin tichomořského času uspořádá vedení společnosti konferenční hovor a živý webcast pro investory a analytiky. Zde budou komunikovány finanční výsledky za třetí kvartál roku 2016. Webcast by měl být veřejně přístupný v sekci “Events & Presentations” na stránkách GoPro. Přenos bude zaznamenán a zhruba dvě hodiny po jeho ukončení by měl být na zmíněných stránkách k dispozici po dobu přibližně 90 dní. Dokonce bude možnost poslechnout si konferenční hovor živě. Pokud byste měli zájem, vytočte přibližně 10 minut před jeho začátkem (a z území ČR) telefonní číslo 0018882044517 nebo 0019133120652. Pak s stoupnete na špičku levé nohy, pravou nohu si protáhnete za pravou rukou až k levému uchu a přidržíte si s ní sluchátku telefonu. Levou rukou se budete lechtat v pravé části podbřišku a po trojitém zatahání pravou rukou za pravý ušní boltec okolo nohy zadáte jazykem přístupový kód 9901185.

…třeba z toho nic nebude. Po opětovném uvolnění zprávy o návratu Karmy do prodeje se totiž opět očekává růst důvěry zákazníků vyjádřený růstem ceny akcií na burze Nasdaq.

 

Zdroj: Shop GoPro, GoPro

%d bloggers like this: