Úterní porce slev z EU skladů je tady!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Neradi čekáte na zboží několik týdnů? Tak to vás zaujme nabídka EU skladů, kdy je zboží na cestě maximálně jeden týden. Navíc je zde 100% jistota toho, že už nebudete doplácet DPH.

Gearbest má hned několik skladů a jeden z nich je přímo v ČR. Ten je označen jako EU-5 (G-W-5) a doručení z něj zabere v průměru 3 pracovní dny. Všechny slevy z EU skladů najdete na této stránce. V CZ skladu je možné zakoupit například Xiaomi Mi Drone 4K za 465$ včetně poštovného.

Sleva na Xiaomi Mi Drone 4K

V dalším z EU skladů se nachází DJI Spark, který koupíte zde za 499$. Tomuto stroji jsme věnovali hned několik článků, včetně prvního pohledu. I přes malé rozměry se společnosti DJI podařilo dron doslova nabít špičkovou technologií jako je například Active Track a nebo TapFly. Kromě toho lze DJI Spark také ovládat gesty a gestem také pořídíte snímek. Nechybí ani GPS/GLONASS a senzory, které zabrání srážce.

Oblíbený DJI Spark Fly More Combo

Dále je v EU skladech i několik kamer a to například Xiaomi Mijia Mini 4K za 125,16$ a nebo černá skříňka do auta Xiaomi Mijia Car DVR za 54,45$.

akční kamerky - Xiaomi Mijia Mini 4KKompletní výpis akčních produktů z EU skladu najdete zde.

%d bloggers like this: