Přinášíme vám pár tipů a triků pro létání a natáčení videí dronem. Nejprve vás musím požádat, abyste tento článek brali trochu s nadhledem a jistou rezervou. Je vhodný převážně pro začátečníky, případně pro ty pomalejší z nás. Ano, sám jsem si jej musel pustit několikrát, pozastavovat a zapisovat si poznámky. 😉

Pár tipů a triků pro létání a natáčení videí dronem

Chvilku jsem si pohrával s myšlenkou, že vám obsah objevených videí převedu do psané formy. Pak jsem začal dávat větší pozor a již se více věnoval jejich obsahu. A když jsem koukal na několikátý kousek od youtubera se jménem Jim Bowers, došel jsem přesvědčení, že tato videa musíte zřít na vlastní bulvy. O tento zážitek jsem vás opravdu nemohl připravit. K demonstraci nastíněných témat byla použita oblíbená kvadroptéra DJI Phantom 4 Pro.

Nejprve se naučíme základy létání.

 

Let již zvládáme, tak se pojďme naučit základy natáčení videí dronem.

 

25 tipů a triků pro DJI Phantom

A ještě musím připojit video staršího data vydání, zato neméně užitečné.

 

Pro jistotu úplného pochopení Jimova stylu doporučuji shlédnout intro.

Pokud vás tato videa zaujala, neváhejte navštívit a prohledat videa nahraná Jimem Bowersem na jeho Youtube kanálu, kde je znám jako uživatel DEMUNSEED!

Víte o nějakém YT kanále, o kterém bychom měli vědět? Znáte video, které musíme vidět? Podělte se s námi i dalšími čtenáři.