Dnes se opět pustíme do dronů od DJI, protože se nám podařilo najít nejen slevu na DJI Spark z EU skladu, ale i DJI Mavic Pro Platinum.

DJI Spark

Tomuto stroji jsme věnovali hned několik článků, včetně prvního pohledu. I přes malé rozměry se společnosti DJI podařilo dron doslova nabít špičkovou technologií jako je například Active Track a nebo TapFly. Kromě toho lze DJI Spark také ovládat gesty a gestem také pořídíte snímek. Nechybí ani GPS/GLONASS a senzory, které zabrání srážce.

Na Sparka máme hned 2 slevy a záleží jen na vás, kterou využijete. Z EU skladu jej koupíte zde za 499$ + 6$ poštovné. Tahle cena je konečná a do týdne máte Sparka doma.

Se slevovým kupónem SparkMS45 jej pak koupíte z čínského skladu (zde) za 435$. Jako dopravu zvolte EU Express, kdy se vyhnete platbě DPH.

Oblíbený DJI Spark Fly More Combo

DJI Mavic Pro Platinum

DJI Mavic Pro Platinum nabízí jistá vylepšení oproti původní verzi Mavicu (recenze zde). Jde především o nový tvar vrtulí, který snižuje hluk až o 60% a nebo upgradované regulátory, jenž zvednou výkon až o 11% a doba letu se prodlouží až na 30 minut. Více se dočtete zde.

Při koupi Mavica Platinum Fly More Combo využijete slevový kód MavicPPLC, který sníží cenu na 1289$. Opět zvolte dopravu EU Express, protože se tak vyhnete doplatku DPH a Cla. Koupíte zde.

DJI Mavic Pro PlatinumPokud hledáte slevu na jiný produkt, zkuste zabrousit na tuto stránku a nebo nám napište a zkusíme vám najít slevový kód na cokoliv.