Říkáte si proč už blbneme s Vánoci? Pokud plánujete obdarovat své blízké dárky z Číny, tak je ten pravý čas začít vybírat ten vhodný dárek. Doba doručení se před Vánoci může totiž o něco protáhnout a tak je lepší nakoupit s předstihem.

Vánoce 2017 – Nejlepší kamery do 50$

V prvním díle si ukážeme ty nejlepší kamery do 50$ s výborným poměrem cena/výkon. Vzhledem k ceně se jedná o volbu plnou kompromisů i tak tyto kamery někomu dobře poslouží. U mnoha z těchto kamer je uváděno 4K rozlišení, jedná se však o SW dopočítávání (interpolace).

Podívejte se i na další tipy na kamery:

Eken H9R

Jedná se o stálici mezi kamerami s dálkovým ovladačem v balení. Na výběr je z mnoha barevných kombinací a výhodou je i bohaté příslušenství. Senzorem je starý OmniVision OV4689 a obraz zpracovává procesor SunPlus 6350. Recenzi tohoto kousku si můžete přečíst zde. Kameru Eken H9R zakoupíte jak na Banggood, tak i Gearbestu.
Nejlepší kamery do 50$ 2017 - Eken H9R

MGcool Explorer Pro 4K

Tato kamera je vybavena senzorem Sony IMX179 a procesorem Allwinner V3. Díky tomu pořídíte interpolované 4K video při 30 snímcích za sekundu a nebo FullHD/60 fps. Čočka je označována jako „shark eye“, což by mělo zajistit větší ostrost u okrajů záběru a také odstranění efektu rybího oka.

MGcool Explorer Pro je opět v nabídce Banggood i Gearbest.

Elephone Rexso

Novinka mezi kamerami a asi nejlepší tip na kameru do 50$. Kamera si poradí s FullHD/60fps a dokonce i HD/120 fps. Úhel záběru je 170° a jedinou nevýhodou oproti předchozím kamerám je chudé balení, kde najdete jen kameru, ochranné pouzdro, držák na helmu a USB kabel.
I novinka od Elephone je v nabídce Banggood a Gearbest.
To je pro dnešek vše. Pokud máte vlastní tip na nejlepší kameru do 50$, napište nám ji do komentářů.