Dnes pro vás máme další akční nabídky a to na dron Upair One s 2,7K kamerou, DJI Mavic Combo a taky FPV brýle DJI Googles. Navíc za vás prodejce uhradí DPH a tak jsou níže uvedené ceny konečné.

Začneme kompaktním dronem DJI Mavic Fly More Combo, jenž koupíte s kupónem MAVIC1149 za 1149$. Pokud se o tomto dronu chcete dozvědět více, můžete tak učinit v naší recenzi. Koupit jej pak můžete zde.

Unboxing DJI Mavic Pro

Dalším v akční nabídce je Upair One s 2,7K kamerou uchycenou na 2 osém gimbalu. Obraz je přenášen na 7″ displej. Ve výbavě nalezneme GPSku a s ní spojené funkce. Mezi vlastnosti patří dosah rádia až 600m, let na nabití až 19 minut a maximální rychlost letu až 14m/s. Přítomny jsou i bezpečnostní funkce a tak je tento kameraman schopen automatického návratu při stisknutí tlačítka, vybití akumulátoru nebo ztrátě signálu. Upair One je ke koupi ve flash sale za 279$ a pořídíte jej zde.

Upair One

Nakonec tady máme FPV brýle DJI Googles s cenou 469$. Stačí kliknout sem a při nákupu použít kód HXFGG70.

DJI Googles jsou vybaveny 2 displeji a každý z nich má rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Do brýlí se pak přenáší obraz ve FullHD/30 fps a nebo v HD/60 fps s latencí maximálně 190 ms.

Integrovaný touchpad umožní snadné nastavení a aktivaci funkcí i během letu. Pohybem hlavy lze také ovládat gimbal a nebo celý dron.

DJI Googles