Upair One, DJI Mavic Pro Combo a DJI Googles koupíte opět výhodněji

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Dnes pro vás máme další akční nabídky a to na dron Upair One s 2,7K kamerou, DJI Mavic Combo a taky FPV brýle DJI Googles. Navíc za vás prodejce uhradí DPH a tak jsou níže uvedené ceny konečné.

Začneme kompaktním dronem DJI Mavic Fly More Combo, jenž koupíte s kupónem MAVIC1149 za 1149$. Pokud se o tomto dronu chcete dozvědět více, můžete tak učinit v naší recenzi. Koupit jej pak můžete zde.

Unboxing DJI Mavic Pro

Dalším v akční nabídce je Upair One s 2,7K kamerou uchycenou na 2 osém gimbalu. Obraz je přenášen na 7″ displej. Ve výbavě nalezneme GPSku a s ní spojené funkce. Mezi vlastnosti patří dosah rádia až 600m, let na nabití až 19 minut a maximální rychlost letu až 14m/s. Přítomny jsou i bezpečnostní funkce a tak je tento kameraman schopen automatického návratu při stisknutí tlačítka, vybití akumulátoru nebo ztrátě signálu. Upair One je ke koupi ve flash sale za 279$ a pořídíte jej zde.

Upair One

Nakonec tady máme FPV brýle DJI Googles s cenou 469$. Stačí kliknout sem a při nákupu použít kód HXFGG70.

DJI Googles jsou vybaveny 2 displeji a každý z nich má rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Do brýlí se pak přenáší obraz ve FullHD/30 fps a nebo v HD/60 fps s latencí maximálně 190 ms.

Integrovaný touchpad umožní snadné nastavení a aktivaci funkcí i během letu. Pohybem hlavy lze také ovládat gimbal a nebo celý dron.

DJI Googles

%d bloggers like this: