Tipy na nejlepší kamery nad 200$ (Vánoce 2017)

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Jsme ve finále tohoto seriálu, kdy jsme vám ukázali naše tipy. Zbývá tento poslední díl, kde budou k vidění nejlepší kamery nad 200$. V podstatě se jedná o ty nejlepší akční kamery, které jsou aktuálně na trhu.

Vánoce 2017 – Nejlepší kamery nad 200$

V tomto výběru soutěží o prvenství v podstatě jen 3 výrobci. Jedná se o GoPro, Xiaomi (YI) a SJCAM. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv kamerku, nebudete litovat. Všechny jsou skvělé.

Podívejte se i na další tipy na kamery:

Xiaomi Mijia 3.5K

Začneme jedinou 360° kamerou, která se dostala do našeho výběru. Sám jsem s ní velmi spokojen, což dokazuje i tahle recenze.

Kamera zabere vše okolo díky 2 snímačům Sony IMX206 s maximálním rozlišením 2304×1152/30 fps. Kvalita obrazu je na skvělé úrovni a jistě potěší i odolnost dle normy IP67 a to bez pouzdra.

Kamerku nabízí Banggood i Gearbest za cenu okolo 220$.

tipy na nejlepší kamery nad 200$ 2017 - Xiaomi Mijia 3.5K

GoPro Hero 6 Black

Podíváme se ke konkurenci na nedávno představenou kameru GoPro Hero 6 Black s možností záznamu 4K/60fps. Zde se můžeme těšit například z přítomnosti GPS, vodotěsnosti do 10 metrů bez obalu a taky zvýšenou odolnost při pádu. Největší změny se udály pod kapotou, kde najdeme procesor GP1, který byl vyvíjen téměř 3 roky speciálně pro GoPro. Procesor má dvou násobný výkon oproti tomu, jenž je v kameře GoPro Hero 5. 

Kamera je k dispozici v několika českých obchodech.

GoPro Hero 6 Black nahledXiaomi Yi 4K+

I tuhle kamerku jsem měl čest otestovat (recenze zde) a byl jsem s ní nadmíru spokojen. Cena od té doby mírně spadla a tak je její koupě skvělou volbou. Oproti GoPro Hero 6 zaostává v absenci GPS a nutnosti používat ochranné pouzdro, jinak kamera není voděodolná. Maximální rozlišení je také 4K/60fps a nechybí ani elektronická stabilizace obrazu.

 

SJCAM SJ8

Tahle kamerka sice prozatím není v prodeji, přesto ji zde zmíním. V čele  výbavy by měl být snímač Sony IMX377 (stejný jako u Xiaomi YI 4K+) a výkonný procesor Ambarella H22. Tato dvojice si poradí se záznamem ve 4K/60 fps, čímž se SJCAM vyrovná jak Xiaomi YI 4K+, tak i nové GoPro Hero 6 Black. Více jsme psali zde.

kamera SJCAM SJ8 od SJCAM - specifikace

%d bloggers like this: