Dnes se na řadu dostala další kvadroptéra oblíbeného výrobce Syma. Pro nadcházející sezónu si výrobce připravil nový design. S tím jsme se nejprve setkali u jeho modelů Syma X5UC a Syma X5UW a následně u Syma X8SC a také Syma X8SW. Takže představení Syma X20 je nyní na řadě. Líták vhodný nejen pro začátečníky s líbivým designem a i nějakou tou výbavou se chystá mezi nás.

Představení Syma X20 – nový a vybavenější prcek

Základními jmenovately inovovaných modelů značky Syma jsou uhlazenější a zaoblenější tvary. Minimálně z mého vlastního pohledu jsou tyto nové drony rozhodně líbivější. Na první pohled jsem si byl jistý, že je vybavený kamerou a nyní při přípravě podkladů pro psaní tohoto článku se nikde nemohu dobrat podrobností o integrované kameře. To by totiž mohlo být tím, že zde žádná kamera integrována není. Svým ražením mi připomíná mé první dronítko JJRC H22, ale opticky mi zase připomíná křížence mezi Hubsan X4 H107C+ a výše zmíněných novinek řady Syma X8.

Syma X20 black

Vybírat si jej budete moci kromě u tohoto výrobce obligátní kombinace bílé a červené barvy také v černé barvě s bílou. To nejzajímavější již část obyvatelstva ví. A teď si prozradíme to zajímavé i pro techničtěji zaměřené čtenáře. Vysílač je o poznání menší než u větších sourozenců. Komunikuje s tímto droníkem na frekvenci 2,4GHz skrze čtyři kanály a nakrmit jej musíte čtyřmi tužkovými bateriemi z vlastních zásob. Jeho dosah je kolem 20 metrů. Díky jednočlánkovému akumulátoru s kapacitou 180mAh a stejnosměrným motůrkům vydrží ve vzduchu až 5 minut. Nabíjení trvá cca 50 minut. Do výbavy patří držení nadmořské výšky, Headless Mode bez závislosti na pozici při startu, jednotlačítkové přistání a opětovný vzlet, odolné tělo a kreativně umístěné LEDky k jeho osvětlení pro lepší orientaci a případné lety za snížené viditelnosti.

Pokud vás tento dron zaujal, můžete si nastudovat více informací nebo si jej objednat z nabídky Banggood.

Syma X20 transmitter