Plánujete nákup nového dronu a lámete si hlavu nad výběrem? S klidným svědomím můžeme doporučit drony DJI, které jsou spolehlivé a za své peníze dostanete skvělý stroj s mnoha funkcemi, který vás odmění perfektními snímky. Dnes vám prozradíme kde je pořídíte za tu nejlepší cenu.

Drony od DJI jsou na našem trhu poměrně drahé a tak zavítáme do daleké Číny, kde lze ušetřit při nákupu dronů i několik tisíc. Stačí při nákupu zadat slevový kód a zvolit dopravu EU Express. Pak už zbývá jen čekat až prodejce odešle balík a proclí jej. Vy už se o nic nestaráte, protože DPH i clo za vás automaticky zaplatí prodejce a námi uváděná cena je konečná. Kde ale sehnat ony slevové kódy?

To taky není nic složitého, protože vám je hned naservírujeme. Pokud plánujete koupit DJI Spark s ovladačem a praktickým boxem, tak stačí kliknout sem, kde ho koupíte za 439,99$. Nezapomeňte si ke Sparkovi pořídit i nějaké z doporučených doplňků.

malý DJI Spark Fly More ComboPro náročnější je tady dron DJI Mavic Air za 642$. Stačí kliknout sem a v posledním kroku objednávky vložit slevový kód GB-THAIRB. Za krásných 799$ pak koupíte DJI Mavic Air Fly More Combo se spoustou příslušenství navíc. Ten koupíte zde a slevový kód je ve tvaru GBAIR1111.

DJI Mavic Air Fly More Combo

Další v pořadí je DJI Mavic Pro Platinum, který pořídíte se slevovým kódem GB$THBODJM za 939$ a nebo v Combo verzi s kódem GB-TH02MD za 1069,99$.

DJI Mavic Pro Platinum

Máme slevu i na skvělý dron DJI Mavic 2 Zoom, který je žhavou novinkou. Ten pořídíte se slevovým kódem GB-THZOOM2 (GB1125M2Z) už za 999$. Objednávejte zde! Sadu příslušenství Fly More Combo Kit k dronům řady Mavic 2 koupíte s kódem GB-THM2FMK za 319,99$.

DJI Mavic 2 Zoom

Pokud si chcete drony jen osahat a neutratit půl výplaty, tak vás možná zaujme levný dron DJI Tello, jenž koupíte s kódem GBTello za 79,99$.

DJI Tello (ryzetech Tello)

Pokud s létáním začínáte, tak zvažte koupi rozšířené záruky DJI Care, která kryje i škody způsobené pilotem.

Máte zájem o jiný produkt z Gearbestu? Napište nám skrze kontaktní formulář a pokusíme se sehnat slevový kód na jakýkoliv jiný produkt.