Víme, kde koupíte drony DJI za nejlepší ceny

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
drony DJI

Plánujete nákup nového dronu a lámete si hlavu nad výběrem? S klidným svědomím můžeme doporučit drony DJI, které jsou spolehlivé a za své peníze dostanete skvělý stroj s mnoha funkcemi, který vás odmění perfektními snímky. Dnes vám prozradíme kde je pořídíte za tu nejlepší cenu.

Drony od DJI jsou na našem trhu poměrně drahé a tak zavítáme do daleké Číny, kde lze ušetřit při nákupu dronů i několik tisíc. Stačí při nákupu zadat slevový kód a zvolit dopravu EU Express. Pak už zbývá jen čekat až prodejce odešle balík a proclí jej. Vy už se o nic nestaráte, protože DPH i clo za vás automaticky zaplatí prodejce a námi uváděná cena je konečná. Kde ale sehnat ony slevové kódy?

To taky není nic složitého, protože vám je hned naservírujeme. Pokud plánujete koupit DJI Spark s ovladačem a praktickým boxem, tak stačí kliknout sem, kde ho koupíte za 439,99$. Nezapomeňte si ke Sparkovi pořídit i nějaké z doporučených doplňků.

malý DJI Spark Fly More ComboPro náročnější je tady dron DJI Mavic Air za 642$. Stačí kliknout sem a v posledním kroku objednávky vložit slevový kód GB-THAIRB. Za krásných 799$ pak koupíte DJI Mavic Air Fly More Combo se spoustou příslušenství navíc. Ten koupíte zde a slevový kód je ve tvaru GBAIR1111.

DJI Mavic Air Fly More Combo

Další v pořadí je DJI Mavic Pro Platinum, který pořídíte se slevovým kódem GB$THBODJM za 939$ a nebo v Combo verzi s kódem GB-TH02MD za 1069,99$.

DJI Mavic Pro Platinum

Máme slevu i na skvělý dron DJI Mavic 2 Zoom, který je žhavou novinkou. Ten pořídíte se slevovým kódem GB-THZOOM2 (GB1125M2Z) už za 999$. Objednávejte zde! Sadu příslušenství Fly More Combo Kit k dronům řady Mavic 2 koupíte s kódem GB-THM2FMK za 319,99$.

DJI Mavic 2 Zoom

Pokud si chcete drony jen osahat a neutratit půl výplaty, tak vás možná zaujme levný dron DJI Tello, jenž koupíte s kódem GBTello za 79,99$.

DJI Tello (ryzetech Tello)

Pokud s létáním začínáte, tak zvažte koupi rozšířené záruky DJI Care, která kryje i škody způsobené pilotem.

Máte zájem o jiný produkt z Gearbestu? Napište nám skrze kontaktní formulář a pokusíme se sehnat slevový kód na jakýkoliv jiný produkt.

%d bloggers like this: