Máme pro vás představení nového modelu Syma X8SC, který je jen o malinko méně vybavenějším bratříčkem nedávno představené Syma X8SW. Pokud jste tento článek nečetli, tak máte příložitost napravit to nyní, protože zde se budeme soustředit hlavně na rozdíly mezi těmito modely. Jde tedy opět o kvadroptéru větších rozměrů a tak je odolnější vůči povětrnostním podmínkám. Díky konstrukci a výbavě je také vhodná i pro úplné začátečníky.

Syma X8SC – lehká inovace se také počítá

Ke změnám vůči předchozím a velmi oblíbeným modelům došlo hlavně na vrub výbavy a vzhledu. Vzhled je nyní uhlazenější, ale na úkor kvality ani odolnosti to není. I tento dron je vybaven funkcemi jako Headless mód, barometr pro udržení stabilní výšky, jednotlačítkový vzlet i přistání a dokonce i metání salt na povel. I ochrany vrtulí jsou zde přítomny. V podstatě jediný optický rozdíl mezi těmito sourozenci je v tom, že okruží kolem čočky kamery má verze X8SC stříbrné a X8SW červené.

Syma X8SC velikost

Rozdílů je ale více a všechny v podstatě spočívají v aplikované kameře. Ta u modelu Syma X8SC má také rozlišení 1Mpx. Ale svá data neodesílá skrze WiFi, nýbrž je ukládá na přiloženou paměťovou kartu o kapacitě 4GB. V balení naleznete i čtečku těchto paměťových karet, takže zbývá jen dokoupit baterky do rádia. Tento druh balení, které obsahuje vše potřebné ke vzletu se nazývá zkratkou RTF (Ready To Fly).

Pokud vás tento kousek zaujal, je možné si více přečíst nebo požádat o upozornění při naskladnění na Banggood nebo Gearbest.

 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

  • Velikost: 500 x 500 x 190mm
  • Akumulátor: Li-Ion, 7,4V (2S), 2000mAh
  • Udávaná doba let: 9 minut
  • Udávaná doba nabíjení: 150 minut
  • Kamera: HD, 1Mpx, 720p, ukládání na paměťovou kartu
  • Rádio: 2,4GHz, 4 kanály, 4x AA (nejsou součástí balení), dosah cca. 70m

Syma X8SC radio

BALENÍ

  • Velikost: 345 x 345 x 200mm
  • Obsah: 1x Syma X8SC, 1x kamera, 1x akumulátor, 1x rádio, 1x paměťová karta 4GB, 1x USB čtečka paměťových karet, 1x sada ochran vrtulí, 1x nabíječka, 1x šroubovák, 1x anglický manuál