Díky prodejci TomTop.com a jeho bleskovému prodeji můžete mít skvělé FPV brýle DJI Goggles jen za 379$ a veškeré obavy z DPH můžete hodit za hlavu. Prodejce totiž celní poplatky uhradí za vás.

DJI Goggles jsou vybaveny 2 displeji a každý z nich má rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Do brýlí se pak přenáší obraz ve FullHD/30 fps a nebo v HD/60 fps s latencí maximálně 190 ms.

DJI Goggles

Integrovaný touchpad umožní snadné nastavení a aktivaci funkcí i během letu. Pohybem hlavy lze také ovládat gimbal a nebo celý dron. Tohle už dříve nabídl například Ehang Ghost Drone.

FPV brýle DJI Goggles a DJI Phantom 3 SE

Brýle jsou docela masivní, ale DJI slibuje, že čelenka dokonale rozkládá váhu a snižuje tlak na obličej. Čelenka lze od brýlí oddělit pro snadnější transport.

DJI Googles

DJI Goggles ale neslouží jen pro piloty. Díky HDMI lze brýle používat i v teple domova a to třeba ke sledování filmů a nebo hraní her.

DJI Goggles

V akci na TomTopu zbývá posledních pár kousků, které najdete zde za částku 379$. Jak už jsem zmínil, tak veškeré starosti s DPH a clem vyřídí prodejce za vás.

Ve flash sale jsou k sehnání i DJI Goggles RE za 589$.