Musíme se s vámi podělit o vychytávku v nabídce společnosti WLtoys a to WLtoys Bubble. Po rukavicích pro vaše packy i rádio je na řadě další zajímavost.

Že se dá s dronítky létat jen tak pro radost, to asi všichni víme. Že se dá s některými drony fotit nebo natáčet, to nás také nikterak neohromí.  I když je nyní zabijačková sezóna, přípravy na leteckou sezónu jsou v plném proudu. A mi vám přinášíme inspiraci, jak můžete bavit děti, ohromovat sousedy a samozřejmě vytvářet a prohlubovat náklonnost a podporu v našich zálibách u svých drahých poloviček.

WLtoys Bubble

Dnes je to bublifuk, který uchytíte na závěs kamery a připojíte i do jejího portu. Takže vše funguje na povel z rádia, jako kdybyste pořizovali snímek.

V balení obdržíte bublifuk, náplň, pipetu pro plnění zásobníku a zahnutou redukci, abyste při plnění neplýtvali drahocennou náplní.

Toto příslušenství je určené pro modely značky WLtoys, konkrétně V959, V222, V333, V262, V912 nebo V666. Po prozkoumání právě testovaného XK X250, jež jsme vám již představili v unboxingu, jsme došli k závěru, že by zde mohl být aplikován pravděpodobně bez jakýchkoliv úprav.

XK X250 úchyt a porty

Konektor na bublifuku je dvoupinový a stejný protikus se nachází i na testovaném XK X250 (zvýrazněn červenou). Úchyty na kameru jsou zřejmě také typizované (zvýrazněny žlutou), vždyť již všichni víme, že XK Innovations patří do rodiny WLtoys.

 

Pokud vás tento bublifuk zaujal, je možné objednat si jej z Banggoodu.

Při zjišťování informací o WLtoys Bubble jsme narazili na několik zkušenějších modelářů, kteří jej pomocí jednoduchých úprav aplikovali na nejrůznější modely jiných značek. A tak vám nabízíme ke shlédnutí video jednoho z nich.

 

Už víte, čím budete ohromovat v blížící se sezóně své okolí? Podělte se s námi na našich profilech Facebook, Twitter, Google+ nebo dole v diskuzi.