Dnes jsme si pro vás připravili představení další závodničky, která opět stojí za vaší pozornost: Warlark-80. Tento kousek může být vhodný například pokud potřebujete vyhnat hejno netopýrů z vašeho bytu a nebo si třeba z toalety jen tak zazávodit do obýváku a zpět s vaším papouškem. A díky integrovaným krytům vrtulí a FPV kameře s OSD by to nemuselo být ani moc nebezpečné. Číslovka 80 je v názvu proto, že diagonála mezi motory je 80mm. Je to již druhý kousek tohoto druhu prodávaný pod touto značkou, takže by se zde již mohla pozitivně projevit i nějaká ta zkušenost. Jen měl ten předchozí střídavé motory, 90mm diagonálu a téměř dvojnásobnou hmotnost. Díky stále se rozšiřujícím 3D tiskárnám se daří lépe, snadněji a jednodušeji vyrábět ledacos napříč všemi možnými obory. A droní průmysl z toho nemůžeme vyjmout, spíše přesně naopak. Kousky tohoto producenta vznikají přesně tímto způsobem.

Warlark-80 – Domácí závodnička s přijímačem Frsky, Flysky, DSMX/DSM2 nebo Futaba S-FHSS

Nedávno jsme vám představovali pár podobných kousků. Jako třeba Eachine FatBee FB90 nebo Eachine Turbine QX70. Nebo pokud se necítíte hned na závodníka, měli jsme tu i civilní příbuzné pro každého. Pojďme se nyní trochu pověnovat tomto konkrétnímu kousku. Jedná se o velmi oblíbenou konstrukci s kompletním obvodovým krytím čtyřlistých vrtulí s průměrem 35mm. Ty jsou poháněny čtyřmi stejnosměrnými motory 716, které energií zásobuje jednočlánkový akumulátor s kapacitou 300mAh. Ve vzduchu by měl na nabití vydržet nějakých 5 minut.

Warlark-80 reverse

Další integrovaná elektronika je Scisky Micro F3 Brushed, VTX, přijímač dle výběru a HD kamera. Ta je vybavena CMOS snímačem o velikosti 1/4″ a rozlišením 600TVL. Obraz je vysílán na frekvenci 5,8GHz, přepínat můžete mezi 40 kanály a i zde je u nás legální vysílač s výkonem 25mW. Jedním z highlightů tohoto dronítka je zobrazovaní informací OSD. Opět ani zde nechybí možnost nastavování FC pomocí softwaru Cleanflight. No a to nejlepší jsme si nechali úplně na konec. Můžete si tento kousek dopřát ve čtyřech variantách, kde si volíte typ přijímače dle vašeho rádia. K dispozici je na výběr z: Frsky, Flysky, DSMX/DSM2 a nebo ne často se vyskytující Futaba S-FHSS. Takže pokud máte například doma XK X251, XK X252 nebo XK X350, můžete spárovat s vaším rádiem X7 nebo X6. Pokud byste netrvali na kameře s OSD, můžete si popřemýšlet i nad XK X100.

 

Pokud vás tato závodnička zaujala, je možné přečíst si více nebo si jí objednat v e-shopu Banggood.

 

Základní parametry

  • Hmotnost: 38g (s baterií a snímatelným krytem, který váží 1,4g)
  • Motory: “coreless” 716
  • Kamera: 600TVL, HD CMOS 1/4″,
  • Přenos obrazu: 5,8GHz, 40 kanálů, 25mW VTX s OSD
  • Akumulátor: Li-Pol, 3,7V (1S), 300mAh
  • Udávaná doba letu: 5 minut
  • Řídící jednotka: Scisky Micro F3 Brushe, možnost nastavování pomocí Cleanflight 1.3.0
  • Přijímač: na výběr Frsky, Flysky, DSMX/DSM2 a Futaba S-FHSS

 

Balení

  • Obsah: 1x Warlark-80 (plně složený a otestovaný), 1x akumulátor, 1x sada 35mm náhradních vrtulek, 1x nabíjecí USB kabel