Akce: Skytech TK110HW – skládačka s kamerou, WiFi a ještě něco víc

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Skytech TK110WH WiFi FPV

Díky stále sílícímu zájmu o skládací a snadno přenosné drony o nich i mi píšeme stále častěji. Víme, jak se vám líbí jeho asi největší konkurent v podobě JJRC H37 Elfie / Eachine E050, který se díky své ceně dostal do našeho výběru Nej dronů do 50USD.

Skytech TK110HW má ale o něco vyšší výbavu a tak zůstává v našem hledáčku. Jsme totiž přesvědčeni, že je to opravdu dobrá hračka pro všechny, co mají rádi moderní techniku. A díky několika vychytávkám je maximálně vhodný i do úplného začátku.

U našeho obchodního partnera RCmoment jsme našli v nabídce tento Skytech TK110HW o něco výhodněji a tak se o něj s vámi chceme opět podělit.

Skytech TK110HW

jsme vám již představovali, ale myslíme si, že je v něm větší potenciál. Pojďme si tedy připomenout, co vše nám toto dronítko nabízí za své peníze.

Skytech TK110HW Waypoint

Než vzlétnete, odjistíte jednotlivá ramena a rozložíte je. Totéž uděláte i se složeným podvozkem a po zapnutí tlačítkem na hřbetu už můžete do vzduchu. Vzlet i přistání je možno realizovat pomocí integrované funkce a stiskem jednoho tlačítka. I přítomnost možnosti návratu na místo vzletu pomocí stisku knoflíku na ovladači může být velmi lákavá. Větší pocit jistoty z ovládání může navodit i 4 kanálové rádio s LCD displejem a dosahem kolem 50 metrů. V letu má na starosti stabilitu integrovaný 6 osý gyroskop. Integrovaní snímač barometrického tlaku pomáhá udržovat i stabilní letovou hladinu.

Skytech TK110HW G-sens

Přítomna je kamera s možností pořizování fotek i videozáznamu a jeho přenosem pomocí WiFi signálu. Na svůj mobilní telefon nainstalujete aplikaci SkyTech Go, díky které jej můžete s ním spárovat, přenášet na něj obraz z kamery, plánovat svůj let i nechat se dronítkem následovat a přitom samozřejmě natáčet. Veškeré své záznamy samozřejmě ukládáte do paměti vašeho mobilního telefonu. K natáčení i pro úplné začátečníky by mohla přijít vhod i funkce Headless mód. Pro parádu a trochu toho machrování je zde přítomna i funkce metání 360° salt.

Lety za šera a snížené viditelnosti jsou snazší díky barevným LEDkám umístěným v místech pod motory, které napomáhají lepší orientaci. Po zapnutí svítí také tlačítko Power na zádech jasným modrým světlem.

Takže neváhejte, objednávejte u RCmoment, kde můžete využít slevový kód “SKY110“, který sníží cenu o 9 dolarů.

Nezapomeňte se nám pochlubit a podělit se se svými zkušenostmi.

 

%d bloggers like this: