Díky stále sílícímu zájmu o skládací a snadno přenosné drony o nich i mi píšeme stále častěji. Víme, jak se vám líbí jeho asi největší konkurent v podobě JJRC H37 Elfie / Eachine E050, který se díky své ceně dostal do našeho výběru Nej dronů do 50USD.

Skytech TK110HW má ale o něco vyšší výbavu a tak zůstává v našem hledáčku. Jsme totiž přesvědčeni, že je to opravdu dobrá hračka pro všechny, co mají rádi moderní techniku. A díky několika vychytávkám je maximálně vhodný i do úplného začátku.

U našeho obchodního partnera RCmoment jsme našli v nabídce tento Skytech TK110HW o něco výhodněji a tak se o něj s vámi chceme opět podělit.

Skytech TK110HW

jsme vám již představovali, ale myslíme si, že je v něm větší potenciál. Pojďme si tedy připomenout, co vše nám toto dronítko nabízí za své peníze.

Skytech TK110HW Waypoint

Než vzlétnete, odjistíte jednotlivá ramena a rozložíte je. Totéž uděláte i se složeným podvozkem a po zapnutí tlačítkem na hřbetu už můžete do vzduchu. Vzlet i přistání je možno realizovat pomocí integrované funkce a stiskem jednoho tlačítka. I přítomnost možnosti návratu na místo vzletu pomocí stisku knoflíku na ovladači může být velmi lákavá. Větší pocit jistoty z ovládání může navodit i 4 kanálové rádio s LCD displejem a dosahem kolem 50 metrů. V letu má na starosti stabilitu integrovaný 6 osý gyroskop. Integrovaní snímač barometrického tlaku pomáhá udržovat i stabilní letovou hladinu.

Skytech TK110HW G-sens

Přítomna je kamera s možností pořizování fotek i videozáznamu a jeho přenosem pomocí WiFi signálu. Na svůj mobilní telefon nainstalujete aplikaci SkyTech Go, díky které jej můžete s ním spárovat, přenášet na něj obraz z kamery, plánovat svůj let i nechat se dronítkem následovat a přitom samozřejmě natáčet. Veškeré své záznamy samozřejmě ukládáte do paměti vašeho mobilního telefonu. K natáčení i pro úplné začátečníky by mohla přijít vhod i funkce Headless mód. Pro parádu a trochu toho machrování je zde přítomna i funkce metání 360° salt.

Lety za šera a snížené viditelnosti jsou snazší díky barevným LEDkám umístěným v místech pod motory, které napomáhají lepší orientaci. Po zapnutí svítí také tlačítko Power na zádech jasným modrým světlem.

Takže neváhejte, objednávejte u RCmoment, kde můžete využít slevový kód “SKY110“, který sníží cenu o 9 dolarů.

Nezapomeňte se nám pochlubit a podělit se se svými zkušenostmi.