Bleskovka: Co to na nás XK Innovations chystá?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
xk x110

Při svém browsdání po webu jsme narazili na jednu zvláštnost. U XK Innovations jsme si už zvykli na dronidla se skvělým poměrem ceny a výkonu, ale bohužel také na ne zrovna často aktualizovaný web. Například zde do dneška nenalezneme nedávno představovaný XK X300 nebo XK X560, který jsme vám představovali pod jménem jeho identického strýčka – WLtoys V383. Strýčka proto, že XK Innovations je v podstatě dceřinou společností WLtoys. Ale tyto rodinné vztahy tady dnes nebudeme blíže probírat, mohli bychom třeba zjistit, že jeho babičkou je matka sama.

 

Společnost XK Innovations pravděpodobně chystá další dítko.

I redakcí prověřený výrobce má svém portfoliu také třeba velkého konkurenta pro oblíbený JJRC X1 v podobě XK X251.  Osvědčil se nám také kapesní akrobat XK X100 a nyní bychom však chtěli dostat do pazour XK X350.

Ale zpět k našemu sdělení.

Na webových stránkách XK Innovations jsme našli tento obrázek a o vyobrazeném modelu nikde žádné informace.

xk innovations xk x110

 

Pátrali jsme dále a našli pak ještě jeden obrázek již pravděpodobně reálného prototypu, který unikl na stránkách jednoho prodejce.

Je evidentní, že pravděpodobně chystaný přírůstek do rodiny bude menších rozměrů a bude poháněn čtyřmi motory s největší pravděpodobností stejnosměrnými. Úhlopříčná vzdálenost mezi středy motorů se bude přibližovat hodnotě 110mm. A vrtulky budou po části jejich obvodu chránit demontovatelné plastové krytky. Jsme zvědaví, zda i kvalita konstrukce a skvělé osvětlení bude přítomno i zde.

V přední části trupu bude XK X110 vybaven integrovanou HD kamerou o rozlišení 720p a ovládán by měl být z vašeho mobilního zařízení skrze WiFi. To by mohlo znamenat podporu online přenosu obrazu. Ale je též možné, že budou v nabídce minimálně 2 modifikace tohoto chystaného modelu lišící se použitou technologií jeho distribuce.

XK X110 on table

 

Jestli je mezi vámi někdo, kdo o tom třeba něco ví, tuší a nebo si klidně i jen myslí, podělte se s námi do diskuze pod článkem.

 

Zdroj: XK Innovations

%d bloggers like this: