SJ8 od SJCAM zalistována včetně specifikací na Gearbestu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
SJCAM SJ8 Pro

Hlásíme se s dalšími informacemi o kameře SJ8 od SJCAM. Očekávaná kamerka se totiž objevila v nabídce Gearbest.com, kde jsou zveřejněny i některé ze specifikací a předpokládaná cena je 439$. Ta se ale pravděpodobně při uvedení změní. Datum uvedení do prodeje prozatím chybí, ale sám prodejce nám něco málo prozradil.

Uvedené specifikace se v podstatě shodují s tím, co jsme měli uvedeno v našem předchozím článku. V čele výbavy je snímač Sony IMX377 (stejný jako u Xiaomi YI 4K+) a výkonný procesor Ambarella H22. Tato dvojice si poradí se záznamem ve 4K/60 fps, čímž se SJCAM vyrovná jak Xiaomi YI 4K+, tak i nové GoPro Hero 6 Black.

kamera SJCAM SJ8 od SJCAM - specifikace

Kromě toho se pravděpodobně dočkáme i gyroskopické stabilizace, která bude aktivní do rozlišení 4K/30 fps. Chybět by nemělo ani hlasové ovládání a nebo možnost připojit externí GPS modul. Tady doufám, že se spekulace nepotvrdí a SJCAMu se podaří GPS integrovat přímo do kamerky.

Kamerku najdete tady, kde se můžete nechat informovat o uvedení do prodeje. Dle našich informací by se kamera měla v prosinci dostat k prvním recenzentům a pokud půjde vše hladce, tak následně i do prodeje.

%d bloggers like this: