Hlásíme se s dalšími informacemi o kameře SJ8 od SJCAM. Očekávaná kamerka se totiž objevila v nabídce Gearbest.com, kde jsou zveřejněny i některé ze specifikací a předpokládaná cena je 439$. Ta se ale pravděpodobně při uvedení změní. Datum uvedení do prodeje prozatím chybí, ale sám prodejce nám něco málo prozradil.

Uvedené specifikace se v podstatě shodují s tím, co jsme měli uvedeno v našem předchozím článku. V čele výbavy je snímač Sony IMX377 (stejný jako u Xiaomi YI 4K+) a výkonný procesor Ambarella H22. Tato dvojice si poradí se záznamem ve 4K/60 fps, čímž se SJCAM vyrovná jak Xiaomi YI 4K+, tak i nové GoPro Hero 6 Black.

kamera SJCAM SJ8 od SJCAM - specifikace

Kromě toho se pravděpodobně dočkáme i gyroskopické stabilizace, která bude aktivní do rozlišení 4K/30 fps. Chybět by nemělo ani hlasové ovládání a nebo možnost připojit externí GPS modul. Tady doufám, že se spekulace nepotvrdí a SJCAMu se podaří GPS integrovat přímo do kamerky.

Kamerku najdete tady, kde se můžete nechat informovat o uvedení do prodeje. Dle našich informací by se kamera měla v prosinci dostat k prvním recenzentům a pokud půjde vše hladce, tak následně i do prodeje.