Připravili jsme pro vás výběr 5 skládacích dronů, které lze aktuálně pořídit za sníženou cenu a to díky slevovým kupónům, jenž máme k dispozici. Samozřejmě si je nenecháme pro sebe a podělíme se s vámi. Většinou se jedná o levnější drony v základní výbavě, ale koupit můžete i DJI Mavic Pro za skvělou cenu.

A Mavicem zrovna začneme. Jedná se o DJI Mavic Pro ve verzi Fly More Combo (recenze zde), která vyjde, po zadání slevového kupónu “DJIM929” na krásných 1099$. Koupíte jej zde.

To nejlepší s i o DJI Mavic PRO

 

Teď už přichází na řadu levnější modely a zde má společnost JJRC hned 3 zástupce. Prvním z nich je dron z řady Elfie a to JJRC H47 Elfie. Ten jsme vám představili v tomto článku a s kódem “JJRCH47” jej seženete zde za 37,99$.

JJRC H47 Elfie a Eachine E56 - skládacích dronů

 

Dalším zástupcem od JJRC je H43WH. Výbavou jsou na tom dost podobně s výše uvedeným dronem. I tomuto modelu jsme se věnovali a to v tomto článku. Koupit jej můžete zde za 31,99$. Nezapomeňte na slevový kód ve tvaru “H43WH“.

JJRC H43WH a GoolRC T33

Poslední koptérou od JJRC v tomto výběru je JJRC H49WH. Ten má tloušťku pouhých 0,95 cm a tělo je převážně z hliníku. I tento dron disponuje HD kamerou s Wi-Fi FPV přenosem a skládacími rameny. Více se o něm dočtete zde, kde jej zároveň i koupíte za 37,99$. Slevový kód je ve tvaru “H49WH“.

JJRC H49WHVýběr skládacích dronů zakončíme strojem s názvem PEG116. Ten nese 0,3 MPx kamerku a je také vybaven barometrem. Zbytek parametrů je téměř totožný s výše uvedenými drony od JJRC. Akční cena po zadání kódu “PEG116” je 29,99$ a seženete jej zde.