5 skládacích dronů za super ceny

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Připravili jsme pro vás výběr 5 skládacích dronů, které lze aktuálně pořídit za sníženou cenu a to díky slevovým kupónům, jenž máme k dispozici. Samozřejmě si je nenecháme pro sebe a podělíme se s vámi. Většinou se jedná o levnější drony v základní výbavě, ale koupit můžete i DJI Mavic Pro za skvělou cenu.

A Mavicem zrovna začneme. Jedná se o DJI Mavic Pro ve verzi Fly More Combo (recenze zde), která vyjde, po zadání slevového kupónu “DJIM929” na krásných 1099$. Koupíte jej zde.

To nejlepší s i o DJI Mavic PRO

 

Teď už přichází na řadu levnější modely a zde má společnost JJRC hned 3 zástupce. Prvním z nich je dron z řady Elfie a to JJRC H47 Elfie. Ten jsme vám představili v tomto článku a s kódem “JJRCH47” jej seženete zde za 37,99$.

JJRC H47 Elfie a Eachine E56 - skládacích dronů

 

Dalším zástupcem od JJRC je H43WH. Výbavou jsou na tom dost podobně s výše uvedeným dronem. I tomuto modelu jsme se věnovali a to v tomto článku. Koupit jej můžete zde za 31,99$. Nezapomeňte na slevový kód ve tvaru “H43WH“.

JJRC H43WH a GoolRC T33

Poslední koptérou od JJRC v tomto výběru je JJRC H49WH. Ten má tloušťku pouhých 0,95 cm a tělo je převážně z hliníku. I tento dron disponuje HD kamerou s Wi-Fi FPV přenosem a skládacími rameny. Více se o něm dočtete zde, kde jej zároveň i koupíte za 37,99$. Slevový kód je ve tvaru “H49WH“.

JJRC H49WHVýběr skládacích dronů zakončíme strojem s názvem PEG116. Ten nese 0,3 MPx kamerku a je také vybaven barometrem. Zbytek parametrů je téměř totožný s výše uvedenými drony od JJRC. Akční cena po zadání kódu “PEG116” je 29,99$ a seženete jej zde.

%d bloggers like this: