QAV105 Mini – malá, ale slušně vybavená závodní koptéra (slevový kupón v článku)

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Jelikož už nám počasí moc nepřeje, tak vám představím další z malých závodních koptér vhodných především do haly. Jde o QAV105 Mini, kterou díky slevovému kupónu zakoupíte za férových 139 dolarů.

Jak je zvykem, tak je dron nabízen v několika variantách, jenž se od sebe odlišují přijímačem. Dnes se budeme bavit o verzích BNF, protože právě na ty máme slevový kupón. Je jedno, zda se rozhodnete pro Flysky, Frsky nebo DSMX.

Stavebním kamenem koptéry je karbonový rám o velikosti 105 mm, kdy je spodní plato silné 2 mm a to horní pak 1 mm. Srdcem je pak řídící jednotka F3 Omnibus s integrovaným OSD a video vysílačem o výkonu 25mW. Regulátory jsou zde ve formě 4in1, BLheli_S s podporou protokolu Dshot. Potěší i oblíbená kamera RunCam Micro Swift.

QAV105 Mini - ESC

Pohon zajistí motory 1105/7000 KV, které jsou osazeny vrtulemi 2435. Baterie není v balení, ale stroj zvládne jak 2S, tak i 3S akumulátory.

Běžná cena QAV105 Mini s přijímačem je 190$, ale když při nákupu zadáte slevový kód “QAVMBV“, tak cena spadne na přijatelných 139$. Koupíte zde.

%d bloggers like this: