Jelikož už nám počasí moc nepřeje, tak vám představím další z malých závodních koptér vhodných především do haly. Jde o QAV105 Mini, kterou díky slevovému kupónu zakoupíte za férových 139 dolarů.

Jak je zvykem, tak je dron nabízen v několika variantách, jenž se od sebe odlišují přijímačem. Dnes se budeme bavit o verzích BNF, protože právě na ty máme slevový kupón. Je jedno, zda se rozhodnete pro Flysky, Frsky nebo DSMX.

Stavebním kamenem koptéry je karbonový rám o velikosti 105 mm, kdy je spodní plato silné 2 mm a to horní pak 1 mm. Srdcem je pak řídící jednotka F3 Omnibus s integrovaným OSD a video vysílačem o výkonu 25mW. Regulátory jsou zde ve formě 4in1, BLheli_S s podporou protokolu Dshot. Potěší i oblíbená kamera RunCam Micro Swift.

QAV105 Mini - ESC

Pohon zajistí motory 1105/7000 KV, které jsou osazeny vrtulemi 2435. Baterie není v balení, ale stroj zvládne jak 2S, tak i 3S akumulátory.

Běžná cena QAV105 Mini s přijímačem je 190$, ale když při nákupu zadáte slevový kód “QAVMBV“, tak cena spadne na přijatelných 139$. Koupíte zde.