Před pár dny jsme vám představili JJRC H43WH a GoolRC T33, které lze považovat za duševní nástupce oblíbeného JJRC H37 Elfie. Jenže teď finišují předprodeje modelů JJRC H47 Elfie a Eachine E56, který je jejich přímým nástupcem. Opět skládací konstrukce, oblíbené funkce a něco ze vzhledu DJI Spark. Navíc ovládání pomocí pohybového senzoru. To jsou hlavní lákadla dnes představovaných JJRC H47 Elfie a Eachine E56.

JJRC H47 Elfie a Eachine E56

Diagonála 187mm a 178 x 180 x 32mm jsou jeho vnější rozměry v rozloženém stavu. Rozměry ve složeném stavu pak jsou 146 x 67 x 32mm. Na nabití by jej měla 500mAh baterie udržet ve vzduchu cca. 7 minut. Pro lepší fotky je přítomna funkce Beauty Mode, která softwarově vylepšuje snímky pořízené v rozlišení 720p. Ovládat jej můžete pomocí vašeho mobilního zařízení s Androidem nebo iOS, ale o tomto způsobu ovládání jsme se o něco více rozepsali ve výše zmíněném článku, který jsme věnovali představení modelů, se kterými sdílí podstatně veškerou funkční výbavu. A nebo je budete moci také ovládat pomocí přibaleného ovladače s pohybovým senzorem. Ten je napájen dvěma tužkovými bateriemi, které však v balení nenajdete.K dispozici je například 6.osý gyroskop, barometr pro udržení letové hladiny, 360° salta, funkce Headless Mode nebo jednotlačítkové přistání a vzlet. Spolu s líbivým tělem v moderních barvách, pohybovým ovladačem, oblíbenou značkou a přibalenou brašnou jsou ty asi ty největší lákadle k zakoupení.

K objednání je Eachine E56 v e-shopu Banggood za zajímavou cenu.

Nebo si můžete zakoupit jednovaječné dvojče se jménem JJRC H47 Elfie v e-shopu Gearbest v modré nebo kávově hnědé barvě.

K sehnání jsou také verze s větším množstvím dodávaných akumulátorů v setu za výhodnější cenu, na které jsme vás (pro vaše dobro) stihli upozornit dříve, než vám tento model představit.

Na základě ohromné obliby modelů JJRC H37 Elfie, Eachine E50 a podobně nelze než prorokovat opravdu velké rozšíření mezi začínajícími dronisty.

Obsah balení
1x Eachine E56
1x akumulátor 3.7V 500MAH
1x ovladač
1x USB nabíječ
1x šroubovák
4x Vrtulka
1x Ochranné pouzdro
1x anglický manuál