DJI Phantom 2 F309 není žádnou novinkou, přesto nepatří do starého železa. Tento stroj je osazen populárním HD-3D gimbalem a udělá radost mnoha začínajícím pilotům. Jistě vás potěší i akční cena. V obchodě RCprofi.cz lze momentálně zakoupit tento dron za nejnižší cenu v ČR.

DJI Phantom 2 F309 s HD-3D gimbalem za akční cenu

DJI Phantom 2  je kompletně sestavený dron připravený k okamžitému letu. Stačí teda jen dobít baterie, zkalibrovat kompas a můžete vyrazit do oblak. Inteligentní řídící jednotka Naza-M V2 a GPS modul usnadní let i začátečníkům. Ovládat tento dron je opravdu snadné.

DJI Phantom 2

Stabilizátor Zenmus H4-3D je určen pro kamerku GoPro Hero 4, ale s trochou snahy do něj dostanete i jinou akční kameru podobných rozměrů.

rc-dron-f309-phantom-2-2-4ghz-s-h4-3d-nova-verze-5

Model je vyroben z odolného plastu a poháněn motory s označením 2312-0960 a 9,4×5″ vrtulemi. Pro snadnou orientaci je stroj osvětlen LED diodami, které jsou velmi dobře vidět i na velkou vzdálenost. Kvadrokoptéra je poháněna baterií o kapacitě 5200 mAh.

Více informací o DJI Phantom 2 F309 se dozvíte zde, kde můžete tento stroj i zakoupit. Připomeneme, že se jedná o nejnižší cenu v ČR. Pokud objednáte do 22. prosince a nejpozději do 10:00, tak prodejce garantuje dodání do Vánoc.