Elephone Ele Explorer je v prodeji za akční cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Elephone je znám především jako výrobce mobilních telefonů, ale čas od času se vrhne i do jiného segmentu, kde zaujme především lákavou cenou. Levná power banka sice ještě nespatřila světlo světa, ale akční kameru Elephone Ele Explorer již lze zakoupit a to dokonce za zvýhodněnou cenu.

Kamera není podle všeho úplně tak z dílen Elephonu, ale jedná se o počin známé společnosti SJCAM, jejíž kamerky SJ4000 a SJ5000+ jsme testovali.

Elephone-Explorer-Actioncam-4

Hardwarová výbava se skládá z 16 MPx snímače OmniVision 4689, procesoru Allwinner V3, displeje s úhlopříčkou 2 palce (320 x 240) a 900 mAh baterie. Tato kombinace umožní natáčet 4K videa, ovšem jen při nízkém frameratu (15 fps). Při rozlišení 2,7K je to ale již 30 fps a u FullHD můžeme počítat s 60 fps. Hmotnost kamery včetně baterie je 58 gramů a při měření nám vyjdou hodnoty 59 x 41 x 29 mm.

V časově omezené akci je k dispozici 500 kusů, které jsou odeslány do 2 dnů. Další objednávky budou vyřízeny po 5. prosinci/decembri. Elephone zvolil akci, čím dříve koupíte, tím méně zaplatíte. Pokud nebudete s nákupem otálet, můžete ušetřit až 20$.

Elephone-Explorer-Actioncam-2

[zdroj]

%d bloggers like this: