Sleva na DJI Osmo Action na Banggoodu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
kamera DJI Osmo Action

Krátce po představení první akční kamery od DJI, DJI Osmo Action, se novinka dostala i do nabídky čínského Banggoodu, kde ji lze předobjednat jen za 345,99$. Výhodou je i doprava EU Priority Line, kdy za vás prodejce uhradí veškeré celní poplatky.

SE 4K kamerou DJI Osmo Action pořídíte dokonale stabilizované snímky díky stabilizaci RockSteady v maximálním rozlišení 4K/60 fps a datovým tokem 100Mbps. Úhel záběru je 145° a světelnost objektivu f/2.8. Výkonný hardware navíc zvládne zpomalit záběry až 8x a to při FullHD rozlišení.

kamera DJI Osmo Action

Kamera působí odolně a i bez obalu přežije pobyt i pod hladinou a to do hloubky až 11 metrů. Pro snadnou obsluhu jsou k dispozici 2 displeje a hlasové ovládání.

kamera DJI Osmo Action

Rozměry jsou 65 x 42 x 35 mm a celková váha 124 gramů. Výdrž baterie je až 135 minut při FullHD záznamu, respektive 63 minut při nahrávání ve 4K/60 fps.

DJI Osmo Action Černá lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Kamerku si můžete předobjednat zde za 345,99$. Stačí zadat slevový kód BGOSMOACTION. Pokud neradi nakupujete z Číny, můžete využít prodej skrze oficiální DJI Store, kde ji koupíte za 379€.

%d bloggers like this: