Krátce po představení první akční kamery od DJI, DJI Osmo Action, se novinka dostala i do nabídky čínského Banggoodu, kde ji lze předobjednat jen za 345,99$. Výhodou je i doprava EU Priority Line, kdy za vás prodejce uhradí veškeré celní poplatky.

SE 4K kamerou DJI Osmo Action pořídíte dokonale stabilizované snímky díky stabilizaci RockSteady v maximálním rozlišení 4K/60 fps a datovým tokem 100Mbps. Úhel záběru je 145° a světelnost objektivu f/2.8. Výkonný hardware navíc zvládne zpomalit záběry až 8x a to při FullHD rozlišení.

kamera DJI Osmo Action

Kamera působí odolně a i bez obalu přežije pobyt i pod hladinou a to do hloubky až 11 metrů. Pro snadnou obsluhu jsou k dispozici 2 displeje a hlasové ovládání.

kamera DJI Osmo Action

Rozměry jsou 65 x 42 x 35 mm a celková váha 124 gramů. Výdrž baterie je až 135 minut při FullHD záznamu, respektive 63 minut při nahrávání ve 4K/60 fps.

DJI Osmo Action Černá lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Kamerku si můžete předobjednat zde za 345,99$. Stačí zadat slevový kód BGOSMOACTION. Pokud neradi nakupujete z Číny, můžete využít prodej skrze oficiální DJI Store, kde ji koupíte za 379€.