Elephone se chystá uvést na trh powerbanku. Na tom by nebylo nic zvláštního, vždyť na trhu jich je bezpočet a Elephone by se zařadil mezi další výrobce chytrých telefonů, který do svého portfolia zařadil tento produkt. Důvodem proč se zmínit o tomto produktu vidíme ve výše uvedené ceně v souladu k samotné kapacitě této powerbanky.

Myslím, že na současném mezinárodním trhu neexistuje žádná podobná nabídka, tedy kapacita powerbanky 10.000mAh s cenovkou pod pět dolarů.

Vrátíme-li se o několik let zpět, tak za hlavním spouštěčem popularity těchto powerbank můžeme s klidným svědomím prohlásit Xiaomi. To na trh uvedlo svou powerbanku ztělesňující skvělý design s výbornou kapacitu za v tu dobu neuvěřitelně nízkou cenu. Tím se společnost etablovala mezi uznávaného výrobce příslušenství pro telefony.

Elephone powerbank 2

Díky tomuto úspěchu se spustila lavina produkce i u ostatních producentů chytrých telefonů, kteří se po vzoru Xiaomi vrhly na toto příslušenství. ZTE, Asus, Meizu, OnePlus a další výrobci již tak nabízejí své varianty powerbank. Avšak ani jednomu se již nepovedlo na sebe upoutat takovou pozornost, jako kdysi Xiaomi. Teď má podobnou naději Elephone?

Elephone powerbank

Důvodem je avizovaná cena 4,99 dolarů, což je značný rozdíl mezi touto 10.000mAh powerbankou a ostatní konkurencí. Nemáme tušení, jak se Elephonu povedlo dostat na tak nízkou cenovku, takže to může v důsledku vyvolat i různé spekulace.

Z výše uvedených obrázků vyčteme, že Elephone powerbanka má dva USB sloty, jedne microUSB napájecí slot a tlačítko napájení. Ze snímků také víme, že na trhu budou různé barevné variace, bílá, růžová a modrá. Povrch powerbanky se zdá být pogumovaný.

Elephone kromě uvedení cenovky tohoto gadgetu, vyhlásil také soutěž o pojmenování tohoto příslušenství a sloganu pro daný výrobek. Za vítěznou volbu nabízí právě výše popsanou Elephone powerbanku.

[zdroj]