I když už nás média masírují s černým pátkem už několik dnů, tak ten pravý Black Friday je právě dnes a tak se pustíme do nabídky oficiálního obchodu DJI Store, který pro nás má hned několik dronů se slevou.

Všechny nabízené drony mají čím zaujmout. Ať už se jedná o malé Tello, které patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu, tak i třeba špičkový DJI Mavic 2 Pro. Nezapomnělo se ani na DJI Mavic 2 Zoom, Mavic Air a nebo také ruční stabilizátor DJI Osmo Mobile 2.

Black Friday na DJI Store - sleva na DJI Spark

Připraveno je i nějaké příslušenství a další drobnosti. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde. Jelikož je zboží odesíláno z EU, tak se DPH už neplatí.

 

Připomenu, že ceny jsou o něco vyšší než při nákupu z Gearbestu, kde je většina produktů za podstatně nižší ceny. Pokud vám teda nevadí nákup z Číny, tak nás kontaktujte a seženeme slevový kód téměř na každý produkt z nabídky Gearbestu, kde s dopravou EU Express již neplatíte DPH ani clo. Za ušetřené peníze si pak můžete pořídit rozšířenou záruku DJI Care, která kryje i chybu pilota.