DJI Goggles ve flash sale za neskutečně nízkou cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
DJI Goggles

Díky prodejci TomTop.com a jeho bleskovému prodeji můžete mít skvělé FPV brýle DJI Goggles jen za 379$ a veškeré obavy z DPH můžete hodit za hlavu. Prodejce totiž celní poplatky uhradí za vás.

DJI Goggles jsou vybaveny 2 displeji a každý z nich má rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Do brýlí se pak přenáší obraz ve FullHD/30 fps a nebo v HD/60 fps s latencí maximálně 190 ms.

DJI Goggles

Integrovaný touchpad umožní snadné nastavení a aktivaci funkcí i během letu. Pohybem hlavy lze také ovládat gimbal a nebo celý dron. Tohle už dříve nabídl například Ehang Ghost Drone.

DJI Goggles a DJI Phantom 3 SE

Brýle jsou docela masivní, ale DJI slibuje, že čelenka dokonale rozkládá váhu a snižuje tlak na obličej. Čelenka lze od brýlí oddělit pro snadnější transport.

DJI Goggles

DJI Goggles ale neslouží jen pro piloty. Díky HDMI lze brýle používat i v teple domova a to třeba ke sledování filmů a nebo hraní her.

DJI Goggles

V akci na TomTopu zbývá posledních pár kousků, které najdete zde za částku 379$. Jak už jsem zmínil, tak veškeré starosti s DPH a clem vyřídí prodejce za vás.

%d bloggers like this: