Po dlouhém uvažování jsem se rozhodl pořídit něco menšího na výlety a volba padla na DJI Spark ve verzi Combo. Tenhle dron sice nepatří k tomu nejlepšímu od DJI, ale nabídne skvělý poměr cena/výkon a pro mé amatérské účely je naprosto ideální. Spark je teprve na cestě, ale už se pomalu připravuji a nakoupil jsem, dle mého názoru, to nejlepší příslušenství pro DJI Spark.

Nejlepší příslušenství pro DJI Spark – co musíte mít?

Sparka jsem objednal z Gearbestu, kde jej pořídíte se slevovým kódem HKsparkC za 579$ a pokud zvolíte dopravu EU Express, tak za vás prodejce dokonce uhradí i DPH. Spark jsem koupil ve verzi Fly More Combo a tak by se mohlo zdát, že v balení budou obsaženy i drobnosti jako krytka kamery a nebo OTG kabel, bohužel tomu tak není. Právě proto jsem sepsal tenhle článek, kde najdete tipy na nejlepší příslušenství pro DJI Spark, které musíte mít.

Nejlepší příslušenství pro DJI Spark

Jelikož jde jen o drobnosti, tak jsem připravil jen krátký seznam příslušenství, které jsem sám kupoval.

Nejlepší příslušenství pro DJI Spark:

Výše uvedené příslušenství jsem sám objednával, ale prodejci toho nabízí mnohem víc a to včetně různých polepů, pouzder a nebo třeba podvozků. Mrkněte sem, kde najdete kompletní nabídku Gearbestu a nebo sem, kde je zase nabídka příslušenství na Banggood.

Je jisté, že mi určitě něco uniklo a tak budu rád i za vaše tipy na příslušenství, které se vyplatí přikoupit.