Malý Spark se stále těší velké oblibě a tak vám dnes představíme něco málo z příslušenství pro DJI Spark. Samozřejmě nelze obsáhnout vše a tak budeme rádi, pokud se podělíte o své tipy v komentářích pod článkem.

Příslušenství pro DJI Spark – co musíte mít?

 

 

 

 

Náhradní akumulátor pro DJI Spark

příslušenství pro DJI Spark - baterie

Základem jsou jistě baterie. Bez nich toho moc neuděláte a pokud nejste šťastným majitelem Combo verze, tak je to to první, do čeho byste měli investovat své těžce vydělané peníze. Baterie zakoupíte například v DJI store za 59€ a nebo u jednoho z čínských prodejců. Gearbest je aktuálně nabízí s kupónem Cybermonday106 za 43,88$. Pokud bude kód neplatný, neváhejte nám napsat o jiný. To platí i pro dále uvedené produkty.

Lipo Safe Bag

Safe bag

Nejen pro vlastní bezpečnost je dobré zakoupit i safe bag pro baterie. Některé letecké společnosti jej dokonce vyžadují a bez něj vás (vaše baterie) nepustí na palubu. Safe bag nestojí mnoho a doporučuji koupit jeden pro každou baterii. Nabídku Lipo Safe Bagů najdete zde.

Paměťová karta

K čemu vám je dron, když nemáte správnou paměťovou kartu a nebo volnou kapacitu? Karty už taky nejsou drahou záležitostí a z vlastní zkušenosti doporučuji mít víc karet menší kapacity, než jednu pořádnou. V případě ztráty a nebo poškození tak nepřijdete o všechny záběry.

Výbornou zkušenost mám s kartami Samsung Evo UHS-3 64GB, které koupíte zde za cca 20$.

Dobíjecí stanice

Přenosná dobíjecí stanice s integrovanou baterií o kapacitě 5000 mAh zvládne dobít až 3 akumulátory. Hmotnost je 680 gramů a díky USB portům snadno dobijete například i smartphone.

Dobíjecí stanice stojí 168€ a koupíte ji tady.

Batoh LowePro

LowePro ProTactic 450 AW

Pokud většinu vaší cesty strávíte na nohou, je dobré si mít veškeré vybavení kam uložit. K tomuto se hodí skvělé batohy LowePro.

Asi nejlepší volbou je LowePro ProTactic 450 AW s cenou okolo 5200 Kč. Do něj se vejde vše, co budete potřebovat.

 

Další možností je vzít menší a levnější LowePro SlingShot Edge 250AW a nebo pak ještě menší LowePro SlingShot Edge 150AW. Spark se do nich bez problému vejde i s příslušenstvím.

 

 

DJI Osmo

Předpokládám, že nebudete natáčet jen ze vzduchu. V tom případě jistě využijete DJI Osmo. To je nabízeno v několika provedeních. Všechny si je můžete prohlédnout zde. V případě, že chcete ušetřit, tak se mrkněte i na výborně hodnocený gimbal Zhiyun Smooth Q. Jeho cena se pohybuje kolem 100$ a aktuálně platný kupón (v době psaní článku) je ve tvaru SmoothQ3.

 

Jaké příslušenství pro DJI Spark používáte vy?