Tipy na nejlepší příslušenství pro DJI Spark #1 – vybavení na cesty

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Malý Spark se stále těší velké oblibě a tak vám dnes představíme něco málo z příslušenství pro DJI Spark. Samozřejmě nelze obsáhnout vše a tak budeme rádi, pokud se podělíte o své tipy v komentářích pod článkem.

Příslušenství pro DJI Spark – co musíte mít?

 

 

 

 

Náhradní akumulátor pro DJI Spark

příslušenství pro DJI Spark - baterie

Základem jsou jistě baterie. Bez nich toho moc neuděláte a pokud nejste šťastným majitelem Combo verze, tak je to to první, do čeho byste měli investovat své těžce vydělané peníze. Baterie zakoupíte například v DJI store za 59€ a nebo u jednoho z čínských prodejců. Gearbest je aktuálně nabízí s kupónem Cybermonday106 za 43,88$. Pokud bude kód neplatný, neváhejte nám napsat o jiný. To platí i pro dále uvedené produkty.

Lipo Safe Bag

Safe bag

Nejen pro vlastní bezpečnost je dobré zakoupit i safe bag pro baterie. Některé letecké společnosti jej dokonce vyžadují a bez něj vás (vaše baterie) nepustí na palubu. Safe bag nestojí mnoho a doporučuji koupit jeden pro každou baterii. Nabídku Lipo Safe Bagů najdete zde.

Paměťová karta

K čemu vám je dron, když nemáte správnou paměťovou kartu a nebo volnou kapacitu? Karty už taky nejsou drahou záležitostí a z vlastní zkušenosti doporučuji mít víc karet menší kapacity, než jednu pořádnou. V případě ztráty a nebo poškození tak nepřijdete o všechny záběry.

Výbornou zkušenost mám s kartami Samsung Evo UHS-3 64GB, které koupíte zde za cca 20$.

Dobíjecí stanice

Přenosná dobíjecí stanice s integrovanou baterií o kapacitě 5000 mAh zvládne dobít až 3 akumulátory. Hmotnost je 680 gramů a díky USB portům snadno dobijete například i smartphone.

Dobíjecí stanice stojí 168€ a koupíte ji tady.

Batoh LowePro

LowePro ProTactic 450 AW

Pokud většinu vaší cesty strávíte na nohou, je dobré si mít veškeré vybavení kam uložit. K tomuto se hodí skvělé batohy LowePro.

Asi nejlepší volbou je LowePro ProTactic 450 AW s cenou okolo 5200 Kč. Do něj se vejde vše, co budete potřebovat.

 

Další možností je vzít menší a levnější LowePro SlingShot Edge 250AW a nebo pak ještě menší LowePro SlingShot Edge 150AW. Spark se do nich bez problému vejde i s příslušenstvím.

 

 

DJI Osmo

Předpokládám, že nebudete natáčet jen ze vzduchu. V tom případě jistě využijete DJI Osmo. To je nabízeno v několika provedeních. Všechny si je můžete prohlédnout zde. V případě, že chcete ušetřit, tak se mrkněte i na výborně hodnocený gimbal Zhiyun Smooth Q. Jeho cena se pohybuje kolem 100$ a aktuálně platný kupón (v době psaní článku) je ve tvaru SmoothQ3.

 

Jaké příslušenství pro DJI Spark používáte vy?

%d bloggers like this: