Nestihli jste Black Friday? Nevadí, je tady Cyber Monday!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Po černém pátku přichází na řadu další slevové šílenství, tentokrát s názvem Cyber Monday. Gearbest si opět připravil hromadu slev, akcí a kupónů. Celý tenhle blázinec má za cíl nám pořádně provětrat peněženky.

I Cyber Monday probíhá v podstatě stejně jako Black Friday. Tato hlavní stránka nabídne kopec bleskových prodejů, kde je k mání třeba 128 Gb paměťová karta Samsung Evo za 45,99$ a 64 Gb verzi pořídíte za 21,59$. Skvělý ruční stabilizátor Zhiyun Smooth Q koupíte již za 99,99$ a nebo 3D tiskárnu Anet A8 za 139,99$.

Cyber Monday

K mání jsou i akční kamery a drony, které najdete zde.

Nejvíc dronů a komponentů pro stavbu vlastní koptéry pak najdete zde, kde je ke koupi třeba Runcam Split 2 (psali jsme zde) za 79,99$, výborné FPV brýle Skyzone Sky02S (psali jsme zde) za 295,99$ a nebo vysílač Frsky Taranis Q X7 za 89,99$.

Cyber Monday komponenty

Když chcete létat hned, můžete si vybrat z mnoha závodních koptér a nebo vsadit na společnost DJI a jejich super skladný Spark (více zde) s kupónem SparkMS45 za 435$ a nebo skládací DJI Mavic Pro Fly More Combo (recenze zde) s kupónem DJIM1024 za 1085$.

DJI - Cyber MondayNetrefili jsme se vám do vkusu? Tak se zkuste podívat na tuto stránku s mnoha dalšími slevami a nebo nám napište o co máte zájem a pokusíme se vám zajistit slevový kód.

%d bloggers like this: