Skvělé FPV brýle Skyzone SKY02S V+ 3D s 3D kamerou v akci jen za 295,99$

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Kdo se alespoň trochu věnuje FPV létání, tak ví, že jedny z nejlepších FPV brýlí jsou Skyzone SKY02S V+ 3D. Lítá s nimi nejen spousta amatérů, ale i většina profesionálních závodníků a to včetně těch z Rotorama týmu.

Brýle disponují diverzitním 48 kanálovým přijímačem, mají HDMI vstup a integrované DVR. Poradí si dokonce i s 3D obrazem a zvládnou i headtracking.  Kvalita příjmu signálu, množství funkcí a vysoké rozlišení displejů patří k tomu nejlepšímu na trhu. Alespoň prozatím.

Skyzone SKY02S V+ 3D mají zabudované dva 5,8 GHz přijímače, což znamená, že je pilotovi zobrazován obraz z přijímače, který má lepší signál. Diverzitní přijímač navíc umožní přenášet i 3D obraz.

Skyzone SKY02S V+ 3D Specifikace

Brýle nabízí momentálně v akci jak Banggood.com za 294,99$, tak i Gearbest.com za 295,99$. Na první pohled se zdá výhodnější o kapku první nabídka, což není úplně pravda. Gearbest totiž přidává do balení i originální 3D kameru a také 5,8 GHz vysílač. Pokud raději nakupujete u nás, můžete se obrátit na Rotorama.cz, kde jsou tyhle FPV brýle k sehnání za 9 999 Kč.

 

%d bloggers like this: