Kdo se alespoň trochu věnuje FPV létání, tak ví, že jedny z nejlepších FPV brýlí jsou Skyzone SKY02S V+ 3D. Lítá s nimi nejen spousta amatérů, ale i většina profesionálních závodníků a to včetně těch z Rotorama týmu.

Brýle disponují diverzitním 48 kanálovým přijímačem, mají HDMI vstup a integrované DVR. Poradí si dokonce i s 3D obrazem a zvládnou i headtracking.  Kvalita příjmu signálu, množství funkcí a vysoké rozlišení displejů patří k tomu nejlepšímu na trhu. Alespoň prozatím.

Skyzone SKY02S V+ 3D mají zabudované dva 5,8 GHz přijímače, což znamená, že je pilotovi zobrazován obraz z přijímače, který má lepší signál. Diverzitní přijímač navíc umožní přenášet i 3D obraz.

Skyzone SKY02S V+ 3D Specifikace

Brýle nabízí momentálně v akci jak Banggood.com za 294,99$, tak i Gearbest.com za 295,99$. Na první pohled se zdá výhodnější o kapku první nabídka, což není úplně pravda. Gearbest totiž přidává do balení i originální 3D kameru a také 5,8 GHz vysílač. Pokud raději nakupujete u nás, můžete se obrátit na Rotorama.cz, kde jsou tyhle FPV brýle k sehnání za 9 999 Kč.