Máme pro vás skvělou akční nabídku dronu DJI Mavic Air 2, který můžete pořídit s našim slevovým kódem (hledejte na konci článku) jen za 800$ a to včetně veškerých celních poplatků. Díky tomu můžete ušetřit tisíce oproti nákupu v ČR.

DJI Mavic Air 2 se výbavou i cenou řadí mezi DJI Mavic Mini a drony Mavic 2 Pro a Zoom. Air 2 nabídne výdrž až 34 minut letu. Dosah letu je 10 km a přenos probíhá prostřednictvím technologie OcuSync 2.0, která je mnohem spolehlivější než přenos přes Wi-Fi.

DJI Mavic Air 2

Kamera má maximální rozlišení 4K/60 fps a hlavní roli zde hraje snímač o velikosti 1/2″ s úhlem záběru 84° a clonovým číslem f/2.8. Jeho rozlišení je 12 MPx, ale pořídit lze i fotografie o rozlišení 48 MPx, jenž jsou složeny z několika snímků. Výstupní formát je RAW a JPEG.

DJI Mavic Air 2 DJIM0260 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

K bezpečnosti letu přispívá hned několik systémů. Jedním z nich je i APAS 3.0, který slouží pro 3D mapování okolí a detekci překážek. Dále je zde i přítomnost systému ABD-S, díky kterému budete mít informaci o letadlech v okolí, která jsou tímto systémem také vybavena. Nechybí ani několik autonomních režimů jako je sledování překážek nebo POI.

Pro nákup stačí kliknout sem a použít slevový kód BGDJIAIR2, který srazí cenu na 799$. Nezapomeňte zvolit také dopravu EU Priority Line, kdy za vás prodejce uhradí veškeré celní poplatky. Cena je tak konečná a nemusíte se bát žádného zdržení na celnici.