Xiaomi nedávno představilo konkurenta na poli outdoorových kamer, kde má prozatím hlavní slovo GoPro. Článek o ní psal Radek a naleznete ho tady. Pokud ji už vlastníte a nebo si na ni brousíte zuby, tak pro vás máme 7 tipů na zajímavé příslušenství. Připomenu, že se Xiaomi Yi Camera brzy dostane i k nám do redakce na testování.

Vodotěsné pouzdro

Základ, který vám nesmí chybět. Bez odolnosti proti vodě není outdoorová kamera outdoorovou kamerou. Obal ochrání Xiaomi Yi kameru do hloubky až 40 metrů, což je více než dostatečné. Koupit si ho můžete například zde.

Screen-Shot-2015-04-10-at-3.40.45-pm

Silikonový ochranný obal

Silikonový obal sice není vodotěsný, ale ochrání zařízení před prachem a v případě pádu tlumí náraz. K dispozici je v několika barevných variantách za zhruba 80 Kč. Objednávejte zde.

Screen-Shot-2015-04-10-at-3.40.33-pm

Držák na hrudník

S držákem na hrudník pořídíte originální záběry například z vaší jízdy na kole nebo snowboardu. Navíc se nemusíte bát, že si kameru urazíte o strom jako v případě připevnění na přilbě. Objednávejte tady.

xiaomi-yi-chest-mount

Držák na zápěstí

Natáčení záběrů přímo ze zápěstí lze použít například při rybaření, střelbě a nebo seskoku padákem. Fantazii se meze nekladou. Držák si můžete zakoupit tady.

xiaomi-yi-wrist-mount

Krytka objektivu

Na co vám bude kamera, když bude mít poškrábaný objektiv? Ochraníte ho krytkou, kterou koupíte zde za pár korun.

xiaomi-yi-lens-cover

Držák na kolo

Ideální doplněk pro jízdu na kole a natáčení unikátních záběrů. Otřesy s obrazem udělají své, ale jak jinak zachytit nečekané situace na cestách? Objednat si jej můžete pod tímto odkazem.

xiaomi-yi-handle-bar-mount

Držák na hlavu

Chcete natočit video z vlastního pohledu? Není nic jednoduššího, než si připevnit kameru na hlavu a začít. Možná budete vypadat trochu divně, ale výsledek bude stát za to. Seženete jej například zde.

xiaomi-yi-head-mount

Plovoucí ruční držák

Nezbytný doplněk pro vodáky díky kterému se kamerka v případě pádu do vody neutopí, ale bude plavat na hladině. Držák můžete zakoupit zde za necelých 80 korun.

index

 

[zdroj]