Většina akčních kamer je dodávána se spoustou držáků, úchytů a mnoho dalšího. Na internetu toho lze najít mnohem víc a dnes si ukážeme příslušenství pro akční kamery, které žádný výrobce ke svým kamerám nenabízí, alespoň ne v základním balení.

Stabilizátor

275752a

Pro kvalitní záznam je nutné jej stabilizovat. S tím pomůže tento dostupný stabilizátor, který eliminuje otřesy. Lze na něj připevnit mimo akčních kamer i fotoaparát a nebo třeba smartphone. Cena je stanovena na příjemných 31,59 dolarů.

Stativ pro 360° časosběrné video

360-Degree-60-Minutes-Panning-Rotating-Tripod-Time-Lapse-Stabilizer-Tripod-Adapter-for-Gopro-Sports-Camera

Rotační stativ slouží pro pořízení timelapse videa. Pomocí stativového závitu na něj upevníte libovolnou akční kameru. Otočení o 360° trvá rovných 60 minut. Tento stativ je aktuálně v akci za 15,29$ při objednání z EU skladu.

Ochranné pouzdro

Small-Waterproof-Storage-font-b-Camera-b-font-Bag-Eva-Cover-Box-Protective-Gopro-font-b

Pouzdro, které sám používám. Vejde se do něj samotná kamerka a náhradní baterie. Víc už do něj nedáte ani za pomoci stáda slonů. Za 3,66$ skvěle ochrání kameru před poškozením. Není co řešit.

Selfie tyč

POA435527(1)

Dnešní výběr zakončíme monopodem. Lehká hliníková, teleskopická tyč s maximální délkou 48,5 centimetru je nezbytná pro tvorbu selfie. Pokud zvolíte nákup z EU skladu, dostanete se na částku 11,69$.

Máte tip na zajímavé příslušenství? Podělte se s námi a třeba ho v dalším díle zveřejníme.