Tipy na příslušenství pro akční kamery #1

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Příslušenství pro akční kamery

Většina akčních kamer je dodávána se spoustou držáků, úchytů a mnoho dalšího. Na internetu toho lze najít mnohem víc a dnes si ukážeme příslušenství pro akční kamery, které žádný výrobce ke svým kamerám nenabízí, alespoň ne v základním balení.

Stabilizátor

275752a

Pro kvalitní záznam je nutné jej stabilizovat. S tím pomůže tento dostupný stabilizátor, který eliminuje otřesy. Lze na něj připevnit mimo akčních kamer i fotoaparát a nebo třeba smartphone. Cena je stanovena na příjemných 31,59 dolarů.

Stativ pro 360° časosběrné video

360-Degree-60-Minutes-Panning-Rotating-Tripod-Time-Lapse-Stabilizer-Tripod-Adapter-for-Gopro-Sports-Camera

Rotační stativ slouží pro pořízení timelapse videa. Pomocí stativového závitu na něj upevníte libovolnou akční kameru. Otočení o 360° trvá rovných 60 minut. Tento stativ je aktuálně v akci za 15,29$ při objednání z EU skladu.

Ochranné pouzdro

Small-Waterproof-Storage-font-b-Camera-b-font-Bag-Eva-Cover-Box-Protective-Gopro-font-b

Pouzdro, které sám používám. Vejde se do něj samotná kamerka a náhradní baterie. Víc už do něj nedáte ani za pomoci stáda slonů. Za 3,66$ skvěle ochrání kameru před poškozením. Není co řešit.

Selfie tyč

POA435527(1)

Dnešní výběr zakončíme monopodem. Lehká hliníková, teleskopická tyč s maximální délkou 48,5 centimetru je nezbytná pro tvorbu selfie. Pokud zvolíte nákup z EU skladu, dostanete se na částku 11,69$.

Máte tip na zajímavé příslušenství? Podělte se s námi a třeba ho v dalším díle zveřejníme.

%d bloggers like this: