Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Xiaomi nedávno představilo svou odpověď na velmi populární outdoorové kamery společnosti GoPro. Xiaomi YiCamera útočí především svou cenou, která vychází na 399,- juanů, tedy v přepočtu na nějakých 57,- Euro, 1.600,- Kč.

Kamera je vybavena snímačem Sony Exmor R CMOS s rozlišením 16 megapixelů a optikou se světelností f 2,8. Videa tedy můžeme zaznamenávat v rozlišení 1080p při 60fps ve videokodeku H.264. V nastavení kamery nalezneme také pomalý záznam nebo záznam s časovou prodlevou.

Xiaomi-Yi-Camera-11

Kamera Xiaomi YiCamera podporuje konektivitu Wi-Fi a Bluetooth. Vše pracuje na bázi Androidu, takže videa bude možné upravovat přímo v těchto zařízeních.

xiaomi-Yicamera-_1

YiCamera bude také dostupná v tzv. „Travel edition“, která se bude prodávat za 499.- juanů (70,- Eur, 2000,- Kč). Ta bude navíc vybavena teleskopickou tzv. „prodlouženou rukou“ nyní tak populární u památkářů.

YiCamera-2-

YiCameru si již můžete pořídit na portálu Mi.com (tedy pokud jste obyvateli Číny). Jinak se již dá sehnat i re-sellerů, jakými je například coolicool.com, nebo i u nás například u beryko.cz.

Ceny výše uvedené se vztahují na on-line prodej v Číně, u re-sellerů se cena pohybuje tradičně o dost výše.

A nakonec jedna dobrá zpráva, máme tu čest si tuto velice zajímavou kamerku vyzkoušet na vlastní pěst, ehm ruce. K tomu nám partner dodal i velmi rozsáhlé příslušenství, takže nás sledujte a brzy vám přineseme další informace a také recenzi.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.