Ačkoli blog teprve rozjíždíme, tak jsme již získali strategického partnera, díky kterému vám můžeme přinášet zajímavé typy na nákupy a i nějaké ty slevy kvadrakoptér, tedy dronů. Takže pokud přemýšlíte o koupi nějakého toho dronu a nejste ještě rozhodnuti, máme tu pro vás jeden kousek, který by vám mohl pomoci v rozhodování – DM007 NightHawk.

Jedná se o dron pro ty z vás, kteří teprve začínají s touto variantou zábavy. Stroj pod označením DM007 NightHawk patří do kategorie nižší střední třídy, ale za nabízenou cenu patří k tomu lepšímu, co můžete pořídit, o čemž svědčí i recenze kupujících pod tímto dronem.

DM007 NightHawk _2

Dron v černé nebo bílé barvě pracující na frekvenci 2,4GHz má v sobě zabudovanou baterii s kapacitou 380mAh, která zaručí 8 minutovou dobu letu. Dosah vysílače dle výrobce zaručí ovladatelnost až do 150m. V samotné ovládací jednotce pak najdeme 4×1,5V baterie typu AA, tedy „tužkovky“. Ty však nejsou součástí balení. Dron se nabíjí pomocí dodávané nabíječky a doba nabití se pohybuje okolo 80minut.

Šesti osá kvadrakoptéra o velikosti 21×18,5x8cm patří k těm středně velkým a ačkoli by mohlo na první pohled vypadat, že se spíše jedná o hračku, tak nedoporučuji z vlastní zkušenosti půjčovat ratolestem bez řádného dozoru. Mluvím ze své zkušenosti a upřímně, u mnohem menšího stroje vím, jakou dokáže udělat paseku v nezodpovědných rukách. Opravdu toto nepodceňujte.

DM007 NightHawk_3

Dle ohlasů má dron zabudovanou velmi povedenou kamerku vezmeme-li v potaz tuto cenovou hladinu. Kamera dosahuje záznamu v HD. Šesti osý gyroskop dopomáhá 4 motorům k dosažení velmi stabilního letu a to i při menších větrných poryvech. Dron je uzpůsoben pro vnější i vnitřní let a také má jakýsi noční mód.

Objednávat můžete u našeho partnera Collicool.com zde za cenu 48,99 dolarů a pokud přidáte tento kód: SPDM7, bude vám cena ještě ponížena o 5 dolarů.