DM007 NightHawk Drone – sleva dronu pro začínající nadšence

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Ačkoli blog teprve rozjíždíme, tak jsme již získali strategického partnera, díky kterému vám můžeme přinášet zajímavé typy na nákupy a i nějaké ty slevy kvadrakoptér, tedy dronů. Takže pokud přemýšlíte o koupi nějakého toho dronu a nejste ještě rozhodnuti, máme tu pro vás jeden kousek, který by vám mohl pomoci v rozhodování – DM007 NightHawk.

Jedná se o dron pro ty z vás, kteří teprve začínají s touto variantou zábavy. Stroj pod označením DM007 NightHawk patří do kategorie nižší střední třídy, ale za nabízenou cenu patří k tomu lepšímu, co můžete pořídit, o čemž svědčí i recenze kupujících pod tímto dronem.

DM007 NightHawk _2

Dron v černé nebo bílé barvě pracující na frekvenci 2,4GHz má v sobě zabudovanou baterii s kapacitou 380mAh, která zaručí 8 minutovou dobu letu. Dosah vysílače dle výrobce zaručí ovladatelnost až do 150m. V samotné ovládací jednotce pak najdeme 4×1,5V baterie typu AA, tedy „tužkovky“. Ty však nejsou součástí balení. Dron se nabíjí pomocí dodávané nabíječky a doba nabití se pohybuje okolo 80minut.

Šesti osá kvadrakoptéra o velikosti 21×18,5x8cm patří k těm středně velkým a ačkoli by mohlo na první pohled vypadat, že se spíše jedná o hračku, tak nedoporučuji z vlastní zkušenosti půjčovat ratolestem bez řádného dozoru. Mluvím ze své zkušenosti a upřímně, u mnohem menšího stroje vím, jakou dokáže udělat paseku v nezodpovědných rukách. Opravdu toto nepodceňujte.

DM007 NightHawk_3

Dle ohlasů má dron zabudovanou velmi povedenou kamerku vezmeme-li v potaz tuto cenovou hladinu. Kamera dosahuje záznamu v HD. Šesti osý gyroskop dopomáhá 4 motorům k dosažení velmi stabilního letu a to i při menších větrných poryvech. Dron je uzpůsoben pro vnější i vnitřní let a také má jakýsi noční mód.

Objednávat můžete u našeho partnera Collicool.com zde za cenu 48,99 dolarů a pokud přidáte tento kód: SPDM7, bude vám cena ještě ponížena o 5 dolarů.

%d bloggers like this: