Víme, že spousta z vás preferuje technologiemi nabité drony, ale nesmíme zapomínat ani na ty méně náročné a děti. Právě pro ty je určen dnešní článek, kde najdete 3 drony z EU skladu za nízkou cenu.

Drony vyrobila společnost JJRC a jsou označeny jako JJRC H8 Mini, JJRC H36 a JJRC H20. Všechny toho mají mnoho společného. Žádný s nich nedisponuje kamerou, ale jsou odolné a vydrží spoustu kolizí s nejen s nábytkem. To je jejich hlavní výhoda.

JJRC H8 Mini

Jedná se o oblíbený a ověřený kousek s integrovanými kryty vrtulek, na který jsou opět k mání levné náhradní díly a široká škála příslušenství. K mání je i zde obvyklá porce výbavy v podobě Headless módu, jednotlačítkového návratu a metání salt. Přítomno je osvětlení pomocí LED.

Pro tento dron je platný slevový kód ve tvaru GB4thGW515 a koupíte jej zde za 9,99$.

JJRC H36

Dron o velikost 95 x 95 x 50 mm toho také vydrží hodně. Výdrž udávaná výrobcem je až 5 minut a dosah je kolem 30 metrů, což na běžné poletování stačí. I H36 zvládne salto stiskem tlačítka a disponuje headless módem.

S kupónem GB4thGW519 cena klesna rovněž na 9,99$.

JJRC H20

Posledním dronem dnešní nabídky je hexakoptéra JJRC H20. Všechny vrtule jsou opatřeny ochranami, abyste si nepoškodili domácí květinovou výzdobu nebo snad vaší hračku. Ani zde ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkový návrat, metání salt i LED osvětlení. Opět i v tomto případě je samozřejmostí široká nabídka náhradních dílů a příslušenství.

V tomto případě klesne cena při aplikaci kódu GB4thGW517 na 14,99$.

JJRC H20