Chtěli byste nějakou menší, ale kvalitní kvadroptéru s kamerou, od ověřeného výrobce, se solidní výbavou a za dobrou cenu? Tak to jste tady správně. Hubsan H502E Desire tyto požadavky splňuje a nabízí ještě něco navíc. Ať jste úplný začátečník nebo mírně pokročilý pilot, určitě vás tento kousek potěší i díky snadné obsluze.

Toto dronítko spadá svou velikostí na pomezí kategorií mini/micro, ale všichni jistě víme, že i malé věci mohou konat velké činy. A nebo je to alespoň roztomilé. Jenže v tomto případě se jedná o kombinaci obojího a i proto si myslíme, že za vaší pozornost opravdu stojí. Balení je v sestavě RTF (Ready To Fly). Stačí tedy nabít akumulátor, doplnit čtyři mikrotužkové baterie do ovladače a můžete do vzduchu.

Hubsan H502e

Plastové tělo by mělo obstojně odolávat pádům, ale když to náhodou nedopadne nejlépe, jsou dostupné snad všechny možné náhradní díly. Ve výbavě nechybí ani funkce k tomu, aby se nechtěným pádům dalo předcházet. První je možnost přepínání režimů mezi „Normal“ a „Expert“. Další funkcí je jednotlačítkový návrat na místo vzletu za asistence v nadpisu zmíněné GPSky. Také je přítomna ochrana, která by měla pomoci před úletem z důvodu ztráty signálu nebo stavu hlubokého vybití akumulátoru. Dokonce je u tohoto kousku i podpora upgradu firmwaru pomocí micro USB konektoru.

Hubsan X H502E GPS

Přítomná HD kamera s rozlišením 720p umožňuje natáčet videa, ale i fotit na povel z rádia H907, které na svém displeji zobrazuje různé stavové informace. K co nejpovedenějším záběrům bude nápomocna i funkce udržování výšky a 6-osý gyroskop. A pokud se zrovna nebudete chtít zabývat natáčením úchvatných fotek a videí, může vám být tento dron k dispozici i jako zdroj zábavy a potěšení z letu. Kvalitní motory 0820 s kuličkovými ložisky ho umí rozhýbat až na rychlost 36km/h, což v kombinaci s dosahem rádia až 215 m a výdrží na nabití cca 12minut umožňuje celkem solidně se vyřádit. Pro lepší orientaci při letu za šera pomáhají 4 LED diody umístěné na spodní části motorů. Pokud se celý let povede a dostanete se až do fáze řízeného přistávání, budete dosedat na gumové podložky, které jsou umístěny pod motory.

Dron Hubsan H502E koupíte s kupónem GBGW5017  za 49,99$. Díky nové přepravě z CZ skladu, kterou zajišťuje společnost PPL, zaplatíte za dopravu jen 0,18$. Doba doručení je maximálně 2 dny.