Novinka: Fimi X8 Mini s váhou pod 250 gramů a 4K kamerou na palubě (+ slevový kód)

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
dron Fimi X8 Mini

Na trhu se objevila novinka s názvem Fimi X8 Mini, která je menší alternativou pro větší Fimi X8 SE 2020 a také pro drony DJI Mavic Mini a DJI Mini 2. Specifikace jsou podobné jako u menšího bratříčka, ale hlavní výhodu zde hraje především váha, která se pohybuje kolem 250 gramů a to podle použité baterie. S baterií typu Li-ion je váha dronu 258 gramů, ale s baterií LiPo, označovanou jako “PRO”, klesne celková váha na 242 gramů.

Dron Fimi X8 Mini disponuje stabilizovanou 4K kamerou s 12 MPx snímačem SONY 1/2.6 a podporou HDR. Datový tok je 100Mbps a fotografie se ukládají ve formátu JPG a nebo surovém DNG, což oceníte při následné úpravě snímků. K dispozici je i x digitální ZOOM. Dosah je dostatečných 8 kilometrů a tak se nemusíte bát náhodných výpadků signálu. Pokud se tak stane, tak dron disponuje GPS i pozičním systémem a tak se spolehlivě dokáže vrátit zpět k vám. To platí i v případě vybité baterie.

Jak standardní baterie, tak i verze “PRO” mají kapacitu 2250 mAh a dostačují na 30 minut letu (PRO verze má udávanou výdrž 31 minut) a podporují rychlé nabíjení prostřednictvím USB-C. Pokud vás zajímají i rozměry, tak ve složeném stavu jsou míry 145 x 85 x 56mm a při rozložení pak 200 x 145 x 56 mm. Z chytrých funkcí tady máme sledování objektů, panorama mód, timelapse a nebo možnost přímého sdílení videa z letu.

Fimi X8 Mini - baterie

A kolik stojí dron Fimi X8 Mini? Cena je nastavena na 449$, ale pokud uplatníte slevový kód “BGX8MINI“, tak cena klesne na 379$. Dron koupíte na této stránce.

%d bloggers like this: