Spekulace: Chystá se DJI Mavic Mini 2?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
DJI Mavic Mini

Zhruba před rokem se světu ukázal malý dron DJI Mavic Mini, který váží pouze 249 gramů a zaujmul nízkou cenou. I přes nízkou cenu nebyl Mavic Mini nijak výrazně funkčně osekán a tak se jednalo o skvělého parťáka na cesty.

Bude brzy představen DJI Mavic Mini 2?

Nyní už ale internetem kolují spekulace o jeho nástupci, který pravděpodobně ponese název DJI Mavic Mini 2. Co nahrává spekulacím? Především tweet známeho uživatele OsitaLV, který často zveřejňuje různé produkty před uvedením na trh. Nyní uveřejnil fotografie z dokumentů úřadu FCC, kde jde rozpoznat štítek dronu na kterém je, mimo jiné, uvedeno i číslo modelu, které je podobné právě dronu Mavic Mini.

DJI MAVIC Mini DJIM0240 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Na štítku je uvedena i kapacita baterie o hodnotě 2250 mAh a váha by ani u nové verze neměla překročit 250 gramů. Na dalším obrázku je vyobrazena šachta pro baterii a z nákresu lze také poznat jistou podobnost s Mavicem Mini.

DJI Mavic Mini 2 - uniklá fotografie
Uniklý nákres (vlevo) ukazuje podobnost se současným DJI Mavic Mini (vpravo).

Více informací bohužel dostupných není a ani samotná společnost DJI prozatím nepotvrdila vydání nového produktu. Situaci ale budeme sledovat a informovat vás.

[zdroj]

%d bloggers like this: