4K kamera Xiaomi Fimi Palm za extrémně nízkou cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Xiaomi Fimi Palm

4K kamera Xiaomi Fimi Palm je vcelku povedenou kopií známější kamery DJI Osmo Pocket, která kombinuje výhody mechanické stabilizace a miniaturních rozměrů. Díky tomuto se jedná o skvělého pomocníka na cesty. V Xiaomi se nenechali tuto vlnu ujet a naskočili na ni se svou kamerkou Fimi Palm, která zaujme především nižší cenou.

Nebojte. Nešetřilo se ani na hardwaru a díky tomu tady máme 4K kameru s vynikajícím poměrem cena/výkon. Ve srovnání s DJI Osmo Pocket má Xiaomi Fimi Palm několik předností. Je to například integrované Bluetooth a WiFi, integrovaný stativový závit, 5osý joystick přímo na kamerce a taky 1000 mAh baterie, která by měla vystačit na 240 minut provozu. Obě kamery pak mají 12 MPx senzor, jen Fimi Palm natáčí v maximálním rozlišení 4K/30fps, oproti Osmu, které si poradí se 4K/60fps.

Xiaomi Fimi Palm 4K

Rozměry kamerky jsou pouze 30,5 x 22,7 x 127 mm při váze pouhých 120 gramů. Kamerku Xiaomi Fimi Palm nyní koupíte jen za 169,99$. Stačí kliknout sem a při nákupu zvolit dopravu EU Priority Line, kdy za vás prodejce automaticky zaplatí DPH a veškeré celní poplatky.

%d bloggers like this: