Na Gearbestu jsou opět k mání slevové kódy na DJI Mavic Air jak v základní, tak i v Combo verzi. V obou případech doporučuji si nechat dron doručit službou EU Express, kdy za vás prodejce uhradí celní poplatky.

Malý DJI Mavic Air jsme vám představili již v tomto článku a zde můžete shlédnout řadu promo videí. V rychlosti si jej představíme a pak vám hned prozradím, za kolik jej koupíte.

DJI Mavic Air

Dron má skládací konstrukci a hlaví předností je 1/2.3 palcový CMOS snímač s rozlišením 12 MPx a maximální rozlišení videa je až 4K/30 fps, respektive FullHD/120 fps. Maximální bitrate je až 100Mbit/s, FOV 85° a kamera je stabilizována za pomocí 3 osého gimbalu. Záznam se ukládá na integrovanou, 8 GB paměť, která lze dále rozšířit paměťovou kartou. Fotografie lze ukládat i ve formátu RAW, což oceníte při postprodukci. Nechybí ani senzory pro detekci překážek, kterým se dron dokáže sám vyhnout.

Základní balení DJI Mavic Air koupíte s kupónem ve tvaru GB$THdmas za 749$. Verze Fly More Combo je s kupónem GB$THRCAir k sehnání za 969$.