DJI Mavic Air v základní i Combo verzi v nové slevové akci

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
DJI Mavic Air

Na Gearbestu jsou opět k mání slevové kódy na DJI Mavic Air jak v základní, tak i v Combo verzi. V obou případech doporučuji si nechat dron doručit službou EU Express, kdy za vás prodejce uhradí celní poplatky.

Malý DJI Mavic Air jsme vám představili již v tomto článku a zde můžete shlédnout řadu promo videí. V rychlosti si jej představíme a pak vám hned prozradím, za kolik jej koupíte.

DJI Mavic Air

Dron má skládací konstrukci a hlaví předností je 1/2.3 palcový CMOS snímač s rozlišením 12 MPx a maximální rozlišení videa je až 4K/30 fps, respektive FullHD/120 fps. Maximální bitrate je až 100Mbit/s, FOV 85° a kamera je stabilizována za pomocí 3 osého gimbalu. Záznam se ukládá na integrovanou, 8 GB paměť, která lze dále rozšířit paměťovou kartou. Fotografie lze ukládat i ve formátu RAW, což oceníte při postprodukci. Nechybí ani senzory pro detekci překážek, kterým se dron dokáže sám vyhnout.

Základní balení DJI Mavic Air koupíte s kupónem ve tvaru GB$THdmas za 749$. Verze Fly More Combo je s kupónem GB$THRCAir k sehnání za 969$.

%d bloggers like this: